12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Biopekárna Zemanka, s.r.o.

Jan Zeman

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Biopekárna Zemanka, s.r.o. je ryze česká rodinná firma, která se již od roku 2006 zabývá výrobou sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů podle vlastních originálních receptur.

Všechny produkty nesou označení bio, protože se při výrobě používají jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobky zároveň neobsahují palmový tuk, umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.

V Zemance ročně vyrobí přes 180 tun pečiva a produkty vyváží do 11 zemí v Evropě.

Firma je držitelem mezinárodního certifikátu IFS (International Food Standard), veganské licence od společnosti The Vegan Society, bezlepkové licence od Sdružení celiaků České republiky a Fairtradové licence programu kakao.

V Zemance uplatňují pravidla ekologicky šetrného provozu. Používají pouze ekologické čistící prostředky, recyklované kartony a papíry a energii odebírají pouze z obnovitelných zdrojů.

Jsme vybíraví. Jsme rozmazlení. Jsme nerozumní.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Radost.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Věřím, že je nutné sdílet příběhy o poctivém podnikání srdcem, které může být úspěšné. Inspirovat, že nadšení, férovost, opravdovost a pracovitost mohou v byznysu fungovat a dokonce být výhodou. A dát vědět ostatním, že my v Zemance tak žijeme každý den.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Ohleduplnost ke každému ve svém okolí. 

Odpovídal Jan Zeman, majitel firmy Biokárna Zemanka

Důvod nominace

Nesmírná houževnatost, nadhled a optimismus při vedení rodinného podniku. S těžkostmi se potýká s noblesou a skvěle vede a motivuje tým.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

Spolupracovník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů