Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Siluet Yoga Wear

Eva Plzáková

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Eva Plzáková zasvětila celý svůj profesní život návrhům a realizaci dámského oblečení pro svojí vlastní značku SILUET mode. Od roku 1991 provozovala své vlastní obchody v centru Prahy. Oblékala řadu známých osobností, publikovala, účastnila se řady módních přehlídek a soutěží.

V roce 2006 objevila Bikram yogu, která jí učarovala. Začala ji intenzivně praktikovat a velmi jí pomohla jako relax v uspěchaném životě podnikatelky. Postupně se zúčastnila čtyř Českých joga sport šampionátů. Posléze se rozhodla naučit se více a odjela na Teacher Training, pořádaný přímo zakladatelem Bikram yogy, Bikramem Chodhurym do Los Angeles. Vrátila se v roce 2011 jako certifikovaný instruktor a od té doby působí jako instruktorka v pražském Bikram yoga studiu. 

Po návratu zjistila, že jí žádné dostupné sportovní oblečení 100% nevyhovuje, a tak navrhla a vyrobila první kusy oblečení. Vznikla linie Siluet YOGA WEAR, která si okamžitě získala oblibu u zákazníků nejen v ČR ale i v zahraničí. Eva tak propojila svoji původní profesi se svým koníčkem a neustále pracuje na nových kolekcích a rozšiřuje sortiment o další artikly pro sport a volný čas.

Jako žena s bohatou životní zkušeností se snaží razit heslo: „pošli to dál“ a hlavně ho realizovat. V profesi instruktorky jógy se neúnavně věnuje klientům, na své stránce Sil Inspiration komunikuje s lidmi a pomáhá jim řešit jejich problémy, sponzoruje sportovce a tanečníky tím, že je obléká na soutěže, spolupracovala s nadací AutTalk Kateřiny Sokolové, která pomáhá rodinám s dětmi postiženými autismem. „V době, kdy se člověku daří, by neměl zapomínat na ty, kterým momentálně štěstí nepřeje a podpořit je. Není to jen o penězích, někdy stačí vyslechnout, dodat sebevědomí, usmát se. Pozitivní energie se nám bohatě vrátí a pomůže i nám. I malé kroky pomohou někdy velkým činům,“ říká Eva.

Přej a bude Ti přáno.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem? 

Steve Jobs.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku? 

Vytrvalost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí? 

To, že věci dodahuji do konce a vyžaduji to i od nich.

Odpovídala Eva Plzáková, majitelka firmy Siluet Yoga Wear

Důvod nominace

Paní Eva Plzáková je nesmírně pracovitá, pilná a čestná žena. Podniká v navrhování mody už od osmdesátých let minulého století a nikdy se nestalo, že by někdo nebyl spokojen! Je zároveň certifikovanou cvičitelkou Bikram yogy ze San Franciska, takže ví, jak majjí sportovní oděvy vypadat a jak fungovat. Co řekne, vždy splní. Je velice oblíbená ve svých obchodních kruzích, právě za svoji spolehlivost. Navíc je velice elegantní žena s francouzským šarmem.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů