Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ROKA Industry, spol. s r.o.

Radomír Ráža

Ročník 2018

Představení nominované firmy

ROKA Industry je na trhu již od roku 1994.

Od začátku si společnost ROKA vytyčila za cíl vyrábět inovativní a vysoce kvalitní výrobky s vysokou hodnotou pro zákazníka v oboru komínové techniky a ocelových konstrukcí.

Firma svou činnost zaměřuje především na výrobu a montáž komínů a komínových komponentů, svařovaných ocelových i nerezových konstrukcí a součástí nákladních automobilů a zemních strojů. V roce 2017 se odštěpila komínová divize na samostatnou firmu ROKA komíny.

Výrobní plochy závodu mají v současnosti 6600m2. Dílny jsou vybaveny nejmodernější technologií.

Na úspěchu a dobrém jménu firmy se podílí více než 100 stálých kvalifikovaných zaměstnanců.

Zákazník je nejdůležitějším návštěvníkem v našich prostorách. Není na nás závislý, my jsme závislí na něm. Nevyrušuje nás v práci, je jejím cílem. Nestojí mimo naší činnost, je její nedílnou součástí. Neděláme mu laskavost tím, že mu sloužíme. On nám dělá laskavost tím, že nám k tomu dává příležitost.

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Nejspíš snaha něco dokázat, něco po sobě zanechat. A hlavně zabezpečit svou rodinu.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Osobním můj otec, podnikatelský vzor nemám.

Jaké máte plány do budoucna? 

Chtěl bych dostavět nový moderní výrobní areál.

Odpovídal Radomír Ráža, majitel firmy ROKA

Důvod nominace

Člověk, za kterým jde vidět spousta let poctivé práce. Férové jednání má na prvním místě. Poradil si a udržel firmu i v době krize. Zvládl vybudovat další firmu ROKA Industry, která je známá i v zahraničí. Kdykoliv to bylo možné poskytl pomoc i finanční prostředky tam, kde to bylo potřeba. I přes své pracovní vytížení a spánek jen pár hodin denně vychoval a přivedl ke sportu své tři děti. Jeho zaměstnanci ho uznávají, a to nejen z důvodu, že kdykoliv je třeba, vezme montérky a chopí se práce tak jako oni, ale snaží se být zaměstnavatelem, u kterého jsou jeho lidé spokojeni.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Zaměstnavatel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů