12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Klastr technické textilie z.s.

Libuše Fouňová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Klastr technické textilie CLUTEX je seskupení výrobních podniků, výzkumných institucí a dalších subjektů se zaměření na výzkum, vývoj a výrobu v oblasti textilu. Specifickým rysem členských firem klastru je zájem o rozvoj především v oblasti technických textilií – tj. textilií pro ochranné a speciální oděvy, pro zdravotnictví a zlepšení péče o hendikepované občany, vybavení pro sport a volný čas, pro vybavení dopravních prostředků a další. 

Z původních sedmnácti členů v roce 2006 má nyní klastr členů 35 od mikro podniků po velké firmy na celém území republiky, které dohromady mají více než 4 tisíce zaměstnanců. Hlavními aktivitami klastru je společný výzkum jak na národní, tak i mezinárodní úrovni, propagace těchto aktivit na národních i zahraničních veletrzích, a především setkávání zástupců členských firem a předávání informací a sdílení nových poznatků. Klastr je v současné době nedílnou součástí vznikajícího seskupení evropských textilních klastrů.

Uprostřed každého problému se nachází příležitost. (Albert Einstein)

Mapa
Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

o Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Snaha udržet tradiční průmyslový obor – textil – v České republice po změnách z přelomu století a pomoci zajistit jeho další rozvoj.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Spolupráce se stejně uvažujícími kolegy a partnery.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Nerespektování pravidel ve spolupráci a časté změny těchto pravidel z nadřízených orgánů.

Odpovídala Libuše Fouňová, jednatelka klastru CLUTEX

 

Důvod nominace

Nominuji Libuši Fouňovou, jakožto dlouholetou jednatelku Clutexu, za její oddanou práci pro všechny členy klastru a její nevyčerpatelnou energii.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů