12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

J M R, spol. s r.o.

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Firma JMR, spol. s r.o. se zabývá spedicí, dopravou volně loženého zboží v rámci EU a ČR, logistikou a dálkovým monitoringem dopravní, stavební a zemědělské techniky. Společnost  JMR, spol. s r.o. vznikla k datu 31. 10. 2007 jako dceřiná společnost firmy Julius Mikula autodoprava z důvodu oddělení přepravní kapacity, určené pro speciální přepravy v rámci evropské unie - silokamiony.

V objemu přepravovaného zboží jsou pro společnost JMR, spol s.r.o. stěžejní přepravy zemědělských komodit, krmiv, hnojiv a stavebních hmot. Všechny kamiony jsou vybaveny certifikátem GMP B.4.1.  Čistota ložného prostoru je namátkově kontrolována dispečery přímo před nakládkou zboží. Od 1. 4. 2010 byla společnost  JMR, spol. s r.o. doplněna o další přepravní kapacitu - sklopné návěsy a posuvné podlahy.

V současné době společnost vlastní více jak 30 nákladních vozidel. Celková přepravní kapacita díky spolupráci se smluvními dopravci však přesahuje více jak 130 vozových jednotek denně. Celkový objem přepravených tun se blíží k číslu 1 milion tun za rok. Společnost se během roku 2014 rozrostla o další aktivity, jako je servisní středisko pro nákladní vozidla, pneuservis pro osobní a nákladní vozidla, dovoz náhradních dílů z EU a prodejem PHM ve vlastním středisku. Spuštěním dalších aktivit se podařilo zaměstnat více jak 10 osob.

Veškeré kamiony provádějící přepravy pro zákazníky mají sjednané pojištění nákladu odpovídající přepravovanému substrátu, samotná firma má uzavřeno několik druhů pojištění na rizika vyplývající z dopravní činnosti. Všichni zaměstnanci firmy mají dlouholetou odbornou praxi v oblasti přepravy nákladů.

Společnost sídlí v Libochovicích, Ústecký kraj

…… i nemožné je možné …..

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá pan Jan Mikula, jednatel J M R, spol. s r.o.

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Úplně běžné, z důvodu pracovního vytížení se ještě nenašel čas na přemýšlení o pocitech.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Jedná se o ocenění, které by určitě inspirovalo další ke stejnému či ještě lepšímu přístupu.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Je nutný zodpovědný přístup nejenom k zákazníkům ale také k zaměstnancům, protože celkovou image firmy vytváříme všichni. Výsledkem jejich přístupu je postavení firmy na tuzemském ale i zahraničním trhu. I když ne vždy jde všechno dle mých představ.

Důvod nominace

Nominuji pana Mikulu a jeho společnost JMR.
Nominaci si podle mě zaslouží z toho důvodu že vybudoval firmu která je známá mezi dopravci nejen v České republice ale také i v zahraničí, Ta to firma převážní převážně zemědělské komodity a snaží se zaměstnávat 30 vlastních řidičů a nejméně 100 smluvních dopravců, Mo-to firmy je takové, že většina vydělaných peněz je dobré vložit do zaměstnanců formou většího pohodlí – tj. nové kamiony a bonusy. Proto tato firma prosperuje a je brána mezi zaměstnanci jako dobrá společnost kam chodí zaměstnanci rádi a s chutí pracovat.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů