12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

VAŠE LIGA, z.s.

Tomáš Reinbergr

Ročník 2018

Představení nominované firmy

VAŠE LIGA vznikla jako studentský projekt v roce 2007 a dnes je největší amatérskou ligou v ČR s počtem registrovaných hráčů přesahujícím 23 tisíc. Pořádá sportovní ligy a jednorázové sportovní akce ve squashi, badmintonu, tenise, ping-pongu, beach volejbale a běhu na více než 80 partnerských sportovištích po celé republice. VAŠE LIGA spojuje sportovce a přináší jim radost ze hry.

Základní myšlenka projektu se zrodila v hlavě Tomáše Reinbergra při studiu na vysoké škole, i proto převážnou část hráčů tvoří studenti nebo absolventi vysokých škol. Od roku 2012 je ale VAŠE LIGA otevřená i pro veřejnost a v současné době se chystá dokonce na zahraniční expanzi. V hledáčku jsou sportovní nadšenci v Rakousku, Německu, Srbsku, Polsku nebo na Slovensku.

Základními hodnotami, na kterých VAŠE LIGA stejně jako její ch5 kmenových správců staví, jsou radost, zdraví, svoboda v práci, ekologie, dobročinnost a výchova s respektem.

Nadchnout naše hráče, ale také tým a partnery.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda a radost z práce s týmem na svém, ve svobodné firmě. Vidět, jak to tým považuje za své a jak hráči ligu prožívají.

Jaké máte plány do budoucna?

Rozšířit VAŠÍ LIGU do každého města na světě nad milion obyvatel. Druhé dítě. Stát se učitelem Védské meditace.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Rozhodnost. Potom vytrvalost.

Odpovídal Tomáš Reinbergr, zakladatel spolku VAŠE LIGA

Důvod nominace

Už 10 let dělají skvělou věc. Snaží se, aby běžní lidé pravidelně sportovali a hýbali se. O svůj zisk se dělí s Jedličkovým ústavem. Dále se drží skvělých hodnot.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů