12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ISAR z.s.

Šárka Smíšková

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Od roku 1997 je Isar provozovatelem hipoterapie pro děti se speciálními potřebami. Jde o rodinnou firmu, protože jedinými dvěma zaměstnankyněmi jsou matka s dcerou a do rodiny počítáme i naše koňské kolegy – terapeuty. Pro svou práci mají všichni členové týmu výbornou kvalifikaci a naším benefitem je dlouholetá praxe.

Ředitelka a zakladatelka Šárka Smíšková se jako fyzioterapeutka věnuje od začátku pracovní kariéry práci s dětmi se speciálními potřebami. Je specialitkou pro Vojtovu metodu reflexní lokomoce a pro metodu hiporehabilitace.

Bojím se člověka jedné knihy. (J.W. Goethe)

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděla?

potěšující

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Vážím si navržení.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Každodenní práce.

Odpovídala Šárka Smíšková, ředitelka firmy ISAR

Důvod nominace

Šárku Smíškovou znám sedm let. Když jsem se s ní seznámila, jedna z jejích prvních vět zněla: "Ctím šestinedělí a pak hned dávám děti na koně." Je jedním z mála fyzioterapeutů v Evropě, který používá hiporehabilitaci již u dětí v kojeneckém věku. Její upřímnost, otevřenost a neutuchající touha pomáhat je obrovský dar převázaný krásnou stuhou nejvyššího stupně profesionality, se kterým jsem se kdy setkala. Je odvážná - nebojí se vystoupit z davu a otevřeně říct svůj názor, čímž posouvá hranice fyzioterapie dopředu. Fyzioterapeutka, máma samoživitelka třech dětí, profesionál, se třemi koni ve stáji.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů