Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Oehling Fotoobchod s.r.o.

Dalibor Johánek

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Historie naší společnosti se spojuje s historií našeho e-shopu oehling.cz, který jsem jako první zaměstnanec pomáhal vytvářet pro původní dceřinou společnost silného německého partnera se 100 letou tradicí. Pokles trhu s fototechnikou a divoký sled událostí tohoto trhu nám umožnil e-shop odkoupit, takže je dnes plně ve vlastnictví českých majitelů.

V současné době se snažíme být jedničkou na trhu komplexností specializované nabídky fotografům a to je i směr, ve kterém vidíme stále potenciál růstu a prostor pro poskytnutí kvalitní služby stejně nadšeným fotografům jako jsme my. 

Váš spolehlivý partner na cestě k fotografii.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Jednoznačně potěšen.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Čistě jen a pouze z úcty k lidem, kteří nás nominovali. Osobně podobné veřejné hodnocení nevyhledáváme.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Projev dobré vůle je v mých očích něco, co byste za normálních okolností dobrovolně neudělala. Nedělám taková rozhodnutí, buď je z mého přesvědčení chci nebo nechci udělat, pak je nevnímám jako projevy čehosi.

Odpovídal Dalibor Johánek, jednatel firmy Oehling Fotoobchod

Důvod nominace

Tuto firmu nominuji zejména kvůli jejich ochotě při pomoci s vybíráním v pozdních večerních hodinách. Je vidět že jak zaměstnanci tak vlastník firmy se o svou firmu dobře starají a chtějí aby stoupala výše.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů