12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

DIGINEX Technology s.r.o.

Luboš Hubáček

Ročník 2017

Představení nominované firmy

DIGINEX Technology s.r.o. je česká firma, působící na trhu od roku 2015, která se zabývá zakázkovým vývojem softwaru, od cloudových aplikací a e-shopů až po klasické webové stránky. Od druhé poloviny roku 2016 působí přímo ze srdce krajské metropole, města Plzně.

V současné době má tato firma za sebou realizace menších a středních projektů. Každý z projektů byl v něčem jiný a díky tomu firemní kolektiv nasbíral mnoho cenných zkušeností, které zohledňuje při práci jak pro nové, tak i stávající klienty. Při práci se vždy snaží respektovat přání zákazníků a být pro ně dobrým, stabilním partnerem, který se postará o jejich online vizitku, vizitku 21. století.

Tato společnost zastává názor, že se zákazníkem je vždy potřeba jednat narovinu a snažit se vždy co nejdříve vyřešit problémy, které se na cestě za společným cílem vyskytnou. Naši zakladatelé se domnívají, že je důležité se nekoukat na zákazníky jako na hromadu peněz, ale jako na partnery, se kterými si navzájem mohou dopomoci k růstu.

V neposlední řadě se tato firma snaží vytvářet příležitosti pro mladé lidi ze středních a vysokých škol. Na druhé pololetí tohoto roku je plánováno několik přednášek pro studenty středních škol o moderních technologiích, které jsou v praxi hojně využívány, ale na školskou půdu se zatím nedostaly.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

 

Byl jsem mile překvapen, jelikož jsem vůbec nečekal, že by mne kdokoliv mohl nominovat do souboje o toto prestižní ocenění.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Nominaci jsem se rozhodl přijmout, jelikož v ní vidím potenciál jak představit naší firmu širšímu publiku. V ideálním případě třeba získat nové kontakty a navázat nové spolupráce na poli obchodu nebo technologií.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

1) Snažím se vytvářet dobré prostředí pro své kolegy, aby do práce chodili rádi a ne se znechucením.

2) Pokud je to možné, tak se snažím vyjít vstříc klientovi i nad rámec podepsaných smluv a sjednaných služeb.

Odpovídal Luboš Hubáček, jednatel a technický ředitel firmy DIGINEX

Důvod nominace

Domnívám se, že tento mladý muž na svůj věk dokázal vybudovat prosperující kvalitní firmu. Vážím si jeho osobnostních kvalit, které by správný podnikatel měl mít. Lze tím rozumět zodpovědnost, pracovitost každý den do nočních hodin, poctivost. Snaží se, aby byl pro své zaměstnance vzorem v jejich očích, a motivuje je k lepším zítřkům. Přitom sám nic nepožaduje a to se odráží i na jeho mzdě. Jeho zaměstnanci jsou pro něj prvotní, stejně tak jako jeho společník Petr Pešek. Podnikání mu klade různé nároky, které jsou pro něj někdy velké, ale podnikání je pro něj vším. Věřím, že tento člověk si zaslouží obdiv veřejnosti. Protože většina lidí, nebývá v počátcích podnikání tak odhodlaná a nejdou do toho srdcem. Jeho firma DIGINEX se zejména soustředí na celková řešení pro jiné firmy. Umí se kompletně postarat o veškerou IT agendu, co se týče malých a středně velkých podniků.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů