12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

2N Telekomunikace a.s.

Oldřich Stejskal

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Již od roku 1991 se 2N specializuje na výrobu a vývoj přístupových a telekomunikačních systémů. Sídlo obchodní společnosti se nachází v Praze, postupem času však byly otevřeny pobočky ve Spojených státech a Itálii.

2N pro své klienty vytváří na míru šitá řešení do oblastí jako zabezpečení školních budov, kanceláří, bytových komplexů nebo veřejných prostor. Produkty jsou založeny na bázi IP technologií a jsou plně kompatibilní se systémy třetích stran. Mezi prvními na světě využila 2N v přístupových systémech Bluetooth technologii, připojení pomocí SIP protokolu nebo uvedla do provozu přístupové jednotky se čtečkou otisků prstu. O samotný vývoj, výrobu i design se starají výhradně zaměstnanci společnosti. Dva produkty z portfolia 2N byly v dubnu 2017 oceněny v soutěži Red Dot Award: Product Design. Obchodníci a tým technické podpory mluví nejméně 13 jazyky, což umožňuje exportovat výrobky do více než 125 zemí světa.

2N věnuje velkou pozornost svým produktům a návazným službám a tím se snaží vytvářet další hodnoty. Přijala závazek ochrany životního prostředí v souladu s obchodní etikou a klade důraz na podporu osobního rozvoje svých zaměstnanců. Dlouhodobě však podporuje i neziskové organizace jako Diakonie ČCE, Post Bellum či Cesta domů, stala se partnerem akcí organizace Asistence o.p.s. nebo se třeba každoročně účastní Českého dne proti rakovině.

Myslíme ve velkém, tvoříme společně, jednáme vždy otevřeně.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Byli jsme poctěni. Nominace nás velmi potěšila.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Jednak to samozřejmě vnímáme jako dobrý způsob, jak se na trhu zviditelnit, ale hlavně se nám líbí základní myšlenky Českého Goodwilllu a plně s nimi souhlasíme. Ve svém podnikání jsme se nesnažili hledat zkratky. Trvalo nám se poctivě vypracovat až na naši současnou pozici a ceníme si každého, kdo to zvládl též.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Každý den se snažíme vyjít vstříc i výjimečným požadavkům našich partnerů, a tím uspokojit přání jejich zákazníků z celého světa.

Odpovídal Vít Kovařík, Marketing Communication Director společnosti 2N Telekomunikace a.s.

Důvod nominace

2N je naším významným dodavatelem přístupových systémů a řešení v oblasti telekomunikací na českém i zahraničním trhu. Společnosti si vážím pro jejich inovativní myšlení i schopnosti stát si za svými jedinečnými produkty. Přestože se jedná o zavedenou českou společnost, vždy se snaží přijít s něčím inovativním a určuje trendy v odvětví přístupových systémů. Pro spolupráci jsme si 2N vybrali kvůli kvalitě produktů a služeb, které nabízejí a kterou naši zákazníci poptávají. Zárukou jsou materiály i komponenty pro výrobu, které pocházejí výhradně z České republiky. Produkty jsou založené na otevřených standardech a je možné je kombinovat i s řešením třetích stran. Typická je třeba integrace do home automation nebo zabezpečovacích systémů či propojení do starších datových struktur. Spolehlivost produktů je založená na jejich testování před finální expedicí, kdy je téměř 100% vyloučena možnost, že by dali do oběhu vadný výrobek. Inovativní design produktů rovněž mluví sám za sebe. 2N Telekomunikace spolupracuje s významnými českými návrháři a jejich produkty jsou tak nejen odolné proti poškození, ale i vyhrávají ceny za produktový design, naposledy Red Dot Award. Naši vlastní zákazníci jsou tak velmi spokojeni. Díky dlouhodobé spolupráci se společností 2N Telekomunikace mohu jen potvrdit, že slova jako kvalita, spolehlivost či inovace nejsou u 2N jen planými výrazy.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů