Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

KURY spol s.r.o.

Petr Kupka

Ročník 2017

Představení nominované firmy

KURY spol. s r.o. je česká rodinná firma, která od roku 1991 vyrábí vozíky pro tělesně postižené.

Sídlo společnosti je ve Zdechovicích v Pardubickém kraji.Firma má své odborné obchodní zástupce v České republice a zároveň obchodní zastoupení na Slovensku.

Vozíky vyrábí individuálně na základě potřeb a přání klienta. Vozíky jsou buď plně nebo částečně hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Snaží se o to, aby čeští  a slovenští zákazníci měli stejné nebo kvalitnější vozíky , jako mají klienti v západní Evropě ale cenově dostupnější. V současné době ve firmě dochází ke generační výměně ale stále se řídíme hodnotami, jako je pokora a lidská slušnost.Součástí našeho působení je také podpora těžce postižených dětí v ústavu dětských pohybových poruch a také tělesně postižených sportovců- konkrétně stolních tenistů.Velkým přínosem je také nový zaměstnanec na vozíku.

Na světě neexistují dva stejně postižení lidé, a proto je pro nás každý výjimečný.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Byl jsem mile překvapen.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Beru to spíše jako ocenění práce svých zaměstnanců a našich handicapovaných přátel, kteří s námi spolupracují.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Většinou snaha poskytnout velkou slevu matkám samoživitelkám, které mají postižené dítě nebo ostatním, kteří jsou prokazatelně v horší finanční situaci.

Odpovídal Petr Kupka, majitel firmy KURY

Důvod nominace

Petra Kupku znám osobně a patří mezi obří české patrioty. Jejich práce celého úžasného týmu je mimořádná, pomáhají hendikepovaným dětem a dospělým s kvalitní a precizní českou přesností sestavit vozíky a pomůcky každému pro jeho potřeby. Více takových českých společností, jako je KURY s.r.o.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů