12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

České bedýnky

Eva Urbanová

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Před více jak třemi lety se mé dceři stal vážný úraz, pro mne nastalo veliké zastavení a sestavení priorit. A doma jsem si jednou přemýšla o tom, co vlastně jíme. Kde máme záruku, že dárkové koše z obchodních domù nejsou naplněny věcmi jen z dovozu a naše skvělé plodiny nemají šanci. Jíme už dost upravovaných a nastavovaných jídel, protože musí přeci vydržet a český zákazník si to žádá. A proč se nevrátit o pár desítek let zpět? Na naše tradiční receptury, když si babičky bez barviček a zkrášlovadel také poradily?

Tisíce hodin na Googlu, sledování oceněných výrobcù z Čech, Moravy i Slezska, inspirace od food blogerů, ale i Vy moji zákazníci mi pomáháte a dokonce posíláte letité rodinné receptury. Po vytipování výrobcù nastává cestování a zejména osobní prohlídky výroben, které trvají dodnes. Každý výrobek a výrobce se do bedýnek nedostane. Vyžaduji vysokou kvalitu a vždy má přednost trvanlivá lahùdka, která je například specifická pro svùj kout republiky.

A když jsem již měla české delikatesy, přece je nedám do krabice? Ano, bylo by to nejlevnější, ale to případně uděláme rádi i dárkový balíček, ale aby i cestou neutrpěl dárek a mohl být ještě více osobní(vypálené osobní věnování, vzkaz, datum, motto, logo, atd.), potřebovala jsem navrhnout bedýnku. A logo bude s lípou. Proč, protože lípa je náš národní strom, miluji ji od dětství. Je to hrdý strom s bohatou korunou a srdíčkovými lístky, tedy jasná symbolika, dvě srdce dávají radost v podobě bedýnky.

Před více jak rokem jsem otevřela v Pardubicích kamenný obchůdek, kde můžete ochutnat jednotlivé české delikatesy a poznat celý koncept Českých bedýnek. Vyrábíme a plníme nejvíce tři velikosti bedýnek, ale rádi připravíme i balíčky. 

K dnešnímu dni mi prošla rukama pěkná řádka bedýnek a každou připravuji s velikou péčí a láskou jako na začátku. Stále vymýšlím nové lahùdky a tajně si sním! Třeba i o výrobně lahůdek, které již zanikly a nikdo je nehodlá "oprášit". Prostě o takovém ráji, kde bude i voňavá bylinková zahrádka a i sad s typickými českými plodinami. 

A že České bedýnky zaujaly zákazníky a porotce svědčí i jejich ocenění v několika soutěžích, jako jsou v roce 2015 Rozjezdy roku, Živnostník roku, ale i Podnikavá žena roku, kde se umístily do třetího místa za Pardubický kraj. Nově jsem získala ocenění i v soutěži Žena regionu 2017.  V loňském roce se České bedýnky staly partnerem MAS kraje Pernštejnů. 

České bedýnky jsou jedinečné, originální a k zakoupení jen v kamenném ochůdku v Pardubicích. Nejčastěji odchází jako reprezentativní dárky a cestují již po celém světě. Dělají nejen radost a přináší poctivou chuť, ale velikou reklamu zlatým českým ručičkám, protože se máme opravdu čím chlubit. Máme velmi šikovné výrobce a lahodné plodiny z naší krásné země.

Pracuji poctivě, srdcem a s láskou.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděla?

Je to pro náš tým veliká odměna a motivace, že náš boj za kus poctivé české práce a surovin skloubený s individuálním přístupem k zákazníkovi se prostě vyplácí.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Protože nechci zklamat ty, kteří mne nominovali. Chtějí, abych svým příběhem inspirovala ostatní, líbí se jim celý koncept záchrany českých plodin a poctivých výrobků a fandí mi! Nevzdala jsem své podnikání ani s dvěma malými dětmi a postupuji pomalu dále a zákazníci se vrací, což je nejlepší odměna pro mne pokračovat dále.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

České bedýnky podporují dlouhodobě hendikepovanou malou bojovnici Eričku Beranovou a máme i kasičku v obchůdku a některé další charitativní akce. Dokonce vznikla v obchůdku i charitativní sbírka plyšových hraček pro záchranáře. Aktivně fandím a podporuji naše sportovce a vyjímečné osobnosti. České bedýnky byly u myšlenky prodejní a prezentační akce na podporu podnikání v Pardubickém kraji a nyní již připravujeme 3. ročník. Zároveň jsou součástí spolku s názvem Podnikavé ženy z Pardubickém kraje, které pomáhají podnikavým ženám i mužům v Pardubickém kraji prodávat a zviditelnit své podnikání a prezentovat poctivé a kvalitní výrobky a řemesla z našeho kraje.

Odpovídala Eva Urbanová, majitelka firmy České bedýnky

Důvod nominace

Velice si vážím paní Urbanové, pro její pracovitost a snahu podporovat poctivé české výrobce regionálních produktů. I přes možnost prestižního zaměstnání dala přednost nejistotě podnikání a sama krůček po krůčku s obrovským úsilím a nadšením vybudovala firmu, která má již mnoho stálých spokojených klientů nejen u nás ale i v zahraničí. Jsem na paní Urbanovou hrdý a vážím si její práce.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

Spokojený zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů