12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

HM-Metal s.r.o.

Petr Hečka

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Firma HM-METAL vznikla v roce 2002 jako sdružení dvou fyzických osob, pánů Petra Hečky a Jiřího Mácy, které se zabývalo zámečnickou malovýrobou. V následujících letech se výroba pouze rozšiřovala, tak jak se dařilo zajišťovat nové zakázky a obchodní partnery, převážně z Rakouska. Nárůst výroby si vynutil zvýšení počtu zaměstnanců a rozšíření strojového parku.

V roce 2007 byla založena společnost s ručením omezeným pod obchodním názvem HM-METAL s.r.o. V roce 2011 byla postavena nová výrobní hala s administrativní a sociální částí, kam byla přenesena celá výroba i sídlo společnosti. Zároveň byl rozšířen strojní park o lasery či svářecí roboty.

Společnost HM-Metal se snaží neustále rozvíjet, modernizovat a automatizovat výrobu, aby byla schopna uspět mezi konkurecní a zajistila svým zaměstnancům stabilní pracovní zázemí.

Firma uznává tradiční hodnoty jako férovost, spolehlivost a hlavně kvalitu s ohledem na vysokou míru profesionality a lidského přístupu. Zaměřuje se na budování hlubokých a dlouholetých pracovních vztahů s klienty.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste se o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Nominace pro mě byla velkým překvapením, nikdy jsem nominován nebyl.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Vážím si toho, že mou práci a úsilí někdo tímto způsobem dokáže ocenit. Nominaci vnímám jako určitý způsob zviditelnění firmy a zároveň jako poděkování mnoha lidem za jejich dobrou práci. Zvláštní poděkování patří mé manželce, která mě podporuje prakticky od vzniku firmy.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snaha pomoci potřebným. Ukázat, že jako firma jsme spolehlivým a důvěryhodným partnerem.

Odpovídal Petr Hečka, majitel firmy HM-Metal

Důvod nominace

Nominuji Petra Hečku z důvodu, že se vypracoval z malé garážové výroby o dvou lidech, v prosperující firmu o 60 zaměstnancích, která vyváží do celé Evropy a neustále se rozvíjí. Dále proto, že se chová odpovědně a transparentně ke svým stakeholderům, zejména pak zaměstnancům a obchodním partnerům. A je jim spolehlivým a váženým partnerem. Petr Hečka uznává tradiční hodnoty jako férovost, spolehlivost a kvalitu s ohledem na co největší míru profesionality a lidského přístupu. Společnost Petra Hečky se zaměřuje na budování hlubokých a dlouholetých pracovních vztahů mezi klienty a firmou.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů