Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

KV2 Audio International

Jiří Krampera

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Společnost KV2 Audio International spol. s r.o. (dále jen „KV2 Audio“) se zabývá vývojem a výrobou profesionální audiotechniky vlastní konstrukce, zaměřené na cílový segment ozvučování divadel, kin, hudebních klubů, koncertních sálů, venkovních prostor, apod.

Společnost KV2 Audio byla založena v roce 2001 s cílem vyvíjet a vyrábět výjimečné profesionální zvukové systémy vlastní konstrukce. Reproduktorové soustavy, zesilovače a zvukové systémy žadatele se vyznačují odlišným konstrukčním přístupem k reprodukci zvuku oproti hlavním konkurentům. Oproti konkurenci, která se zaměřuje na nejrůznější korekce nežádoucích zkreslení a úpravy zvuku, se KV2 Audio zaměřuje na podstatu problému a vlastní konstrukcí zesilovačů zkreslením předchází. KV2 Audio exportně orientovanou společností s dynamickým vývojem obratu i tržeb z exportu. Aktuálně představuje export cca 93% podíl na tržbách společnosti. Předmětem projektu je posílení pozice žadatele na strategicky významných zahraničních trzích, oslovení nových trhů (regionálně) a představení nových produktů rozšiřujících segmenty trhu žadatele odborné veřejnosti na nejvýznamnějších mezinárodních výstavách v oblasti audio techniky.

Od roku 2002 do současnosti KV2 Audio vyvinula a úspěšně vyrábí 8 základních produktových sérií, které lze aplikovat v celé řadě řešení a dimenzí – od mobilních sestav, ozvučení restaurací, barů, malých klubů přes studia, arény, divadla a venkovní produkce. Předností produktů KV2 Audio je komplexnost (sestavy jsou vybavené kompletní technologií včetně zesilovačů), kompaktnost (několikanásobně méně náročné na prostor a logistiku) a především kvalita reprodukce signálu. Ta je mimo jiné zajišťována unikátním přístupem ke zpracování signálu na úrovni 20MHz, kdy naprostá většina konkurence pracuje s úrovní 192kHz (desetinásobně méně).

Cílem KV2 Audio je vytvářet kompletní elektroakustický řetězec, ve kterém nedochází ke zkreslení zvuku, od zdroje signálu až k posluchači.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Důvod nominace

Vývoj a výroba nejkvalitnějších ozvučovacích systémů celosvětově uznávaných.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů