12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ATIS a.s.

Petr Krč

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Cestovní kancelář ATIS a.s. je česká cestovní kancelář , která se od roku 1990 specializuje na pobyty v Česko-Slovensku a v maďarských termálech. S více jak 27 letou praxí v cestovním ruchu se řadí mezi top cestovní kanceláře v České republice.

Ročně vydává ve statisícovém nákladu několik tištěných katalogů s celoroční nabídkou dovolené a pobytů.  Prodej dovolené je pak realizován v rozsáhlé síti autorizovaných provizních prodejců v ČR a SR, kterou tvoří více než 1500 cestovních kanceláří a cestovních agentur.

Cílem cestovní kanceláře ATIS je aplikovat do svých výrobních a prodejních procesů moderní prvky, které usnadní práci zaměstnancům společnosti ale rovněž obchodním partnerům spolupráci. Zákazníkům pak zjednoduší orientaci v nabídce svojí provázaností na sociální sítě.

V oblasti příjezdové turistiky spolupracuje se zahraničními tour operátory, kterým servisuje pobyty jejich zákazníků v ČR a SR. ATIS dále pracuje smluvně jako nákupní agentura pro společnost Thomas Cook, resp. pro jeho dceřiné společnosti Neckermann Reisen v Německu, Polsku, Nizozemí, Maďarsku, Rakousku a Česku. ATIS je exkluzivním dodavatelem produktu „Dovolená v ČR + SR“ pro předního evropského tour operátora EXIM Tours a CK FIROTOUR (Katalog ATIS je přebalován do obálky CK EXIM, CK FIROTOUR).

Společnost mimo jiné získala 12x 1. místo TTG TRAVEL AWARDS v kategorii „Nejlepší CK v domácím cest. ruchu“ a byla oceněna rovněž v anketě „VELKÁ CENA CESTOVNÍHO RUCHU“ v kategorii „Nejlepší produkt cestovního ruchu“. ATIS byl certifikován Českým systémem kvality služeb druhého stupně.

Vizí cestovní kanceláře ATIS je nadále posilovat sounáležitost se svými zákazníky (někteří cestují s CK ATIS každý rok od jejího založení) a každoročně přinášet na trh nové produkty orientované cenově a ekonomicky přistupné všem sociálním vrstvám.

Aktivita – Tvořivost – Iniciativa - Spolehlivost

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Byl jsem překvapen skutečností, že jsem byl nominován zaměstnancem naší společnosti.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Po 27 letech budování firmy, která je dnes na poli domácího cestovního ruch garancí spolehlivosti (směrem k zákazníkům a obchodním partnerům), by bylo odmítnutí nekorektní.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažím so o empatii - „Postavím se do bot zákazníka“ a koriguji služby našich dodavatelů do přijatelné a vítané hladiny našich zákazníků. 

Odpovídal Petr Krč, předseda představenstva společnosti ATIS

Důvod nominace

Profesionál v oboru, pro firmu žije, bere ji jako team a zaměstnance bere jako své rovné. V případě úspěchu umí ocenit.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů