Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Dveře Hrdinka

Tomáš Hrdinka

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Truhlářské umění se v rodině Hrdinků dědí z otce na syna už od konce 50. let 20. století. V původní dílně vyráběl dědeček Josef vše od nábytku až po okna, a to téměř výhradně pomocí ručního nářadí bez použití strojů. V roce 1991 převzal řemeslo Josefův nejmladší syn Tomáš, který dílnu rozšířil, modernizoval a zaměřil se pouze na výrobu dveří z klasického, ale i exotického dřeva.

Za dobu své existence získala firma dobré jméno a stabilní pozici mezi ostatními výrobci. Její devizou je know-how, které je zaměřeno na dosažení co nejpříznivějšího poměru kvality a ceny. Firma v současnosti nabízí několik produktových řad, které se postupně rozšiřovaly a vyvíjely. V jejím sortimentu převládají však palubkové dveře, které se v posledních letech hlásí o svůj návrat a které jsou právem považovány za český národní klenot mezi dveřmi.

Budoucí existence firmy je zajištěna prostřednictvím nástupnictví syna Tomáše mladšího, který sdílí vizi svého otce o budoucím směřování firmy. I nadále chce zachovat tvář rodinné firmy, kde menší parta pracovníků udrží tradici ve smyslu vysoké kvality výrobků a nízkých cen, a to vše při vstřícném přístupu k zákazníkům. Firma i do budoucna bude stavět na šestici strategických atributů (dostupnost, cena, kvalita, reputace, rozmanitost a záruky) a především na myšlence, že dřevo má mezi moderními materiály stále své prvenství.

Když je něco dostatečně důležité, děláme to i přesto, že mnohdy nejsou šance nakloněny v náš prospěch. (Elon Musk)

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

V první řadě samozřejmě překvapení, které ihned vystřídala zvědavost, kdo mě to mohl nominovat.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Protože by to znamenalo znevážení motivu právě té osoby, která se rozhodla mě nominovat a pro kterou jistě hodně znamenám. Navíc jsem o Českém Goodwillu slyšel již předtím a jen to, že bych se mezi nominované mohl dostat, by pro mě byla obrovská čest a prestiž.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Vyhovění zákazníkům a potřebným za každou cenu. Pokud má zákazník atypický požadavek, se kterým ho velké firmy odmítly, snažíme se mu vyjít vstříc. Pokud se nám zákazník ozve s tím, že se mu rozpadly staré dveře a fouká mu do domu, zařadíme jeho objednávku v pořadí na první místo. Pokud za námi přijde ředitelka centra pro matky s dětmi s prosbou o nové dveře do kočárkárny, věnujeme jí je.

Odpovídal Tomáš Hrdinka, majitel firmy Dveře Hrdinka

Důvod nominace

Mladý, perspektivní muž, který se snaží firmu vést kupředu a vytvářet kvalitní ručně dělané dveře za přijatelně dostupné ceny. Také se mu to daří - výsledkem je tisíce spokojených zákazníků. Na výrobě dvěří se podílí od výroby koster až po potvrzení odeslání zákazníkovi. Jak sám říká, do budoucna chce rozšířit výrobu, sortiment a komplementární služby tak, aby nejlépe odpovídaly požadavkům trhu. Klade na sebe vysoké nároky a vždy je usměvavý, rozvážný a pečlivý. Svoji práci se věnuje na 100% a pracovní doba pro něho nikdy nekončí. Pokud ho někdo požádá o pomoc, neváhá s pomocí vyhovět. Vážím si ho nejenom jako laskavého přílete, ale také jako poctivého a pracovitého člověka.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů