12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Coloseum Restaurants s.r.o. - HONZA ŠIMICE

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Společnost Coloseum Restaurants s.r.o. je 100% česká společnost. Svou činnost zahájila již v roce 1991 s „1“ zaměstnancem. V současné době provozuje více jak 15 gastro provozů a zaměstnává více jak 300 zaměstnanců. Vlajkovou lodí společnosti je koncept italských restaurací Pizza Coloseum.

První restaurace Pizza Coloseum byla otevřena v roce 1995 ve Vodičkově ulici, od té doby jsme uvařili tisíce tun těstovin, upekli statisíce pizz a co je nejdůležitější, obsloužili miliony zákazníků. Z nich se celá řada stala členem BAKARTA klubu, který k dnešnímu dni čítá více jak 65 000 členů.

Vedle toho společnost zastřešuje značky restaurací Toscana Grill, Potrefená Husa - DBK, Restaurace a Pivovar U Bezoušků v Průhonicích, dále pak divizi Coloseum Catering či Pension Coloseum v Průhonicích. S našimi službami se setkáte v řadě sportovních zařízeních jakými jsou hokejová Tipsport Aréna Liberec nebo ČEZ Aréna v Pardubicích.

Základní filosofií společnosti je poskytnout zákazníkům co nejkvalitnější službu v co nejpříjemnějším prostředí a vytvořit soulad mezi cenou a vysokou úrovní poskytovaných služeb.

Vždy to musí být ze začátku těžší, aby to potom mohlo být snazší.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Překvapení! A hned potom příjemný pocit z toho, že jsme někde něco asi udělali dobře.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Abych se pokusil dát o nás ještě trochu více vědět. V neposlední řadě i ze zvědavosti :)

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Často se snažím dosáhnout větší spolupráce s našimi partnery a hledám nové možnosti i za cenu mnohdy horších výhod ze spolupráce vyplývajících. Rád řeším nastalé situace novými způsoby a nesobecky se proto i dělím o zkušenosti, vědomosti a nápady, vedoucí nejen k úspěchu právě projednávaného projektu. Jestliže mohu, tak pomůžu dobré věci.

Důvod nominace

Za výjimečně korektní obchodní vztahy a za vytrvalý přínos české gastronomii. Atmosféra restaurací i nabídka pokrmů, které jsou připravovány z kvalitních a čerstvých surovin, je vždy příjemná.

Nominační kategorie

Inovace
Partner

Nominoval/a:

jiný

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů