Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

LIKO-S, a.s.

Libor Musil

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Společnost Liko-S, a.s. je rodinná firma, se sídlem ve Slavkově u Brna. Zabýváme se stavební a strojírenskou činností. Stavíme montované haly, vyrábíme a montujeme interiérové příčky, mobilní stěny, akustické podhledy a vestavky. Zabýváme se živými stavbami, zelenými fasádami a máme i vlastní vývojové oddělení. Od svého založení v roce 1992 jsme se z nuly rozrostli na společnost s 250 zaměstnanci, přičemž současně poskytujeme práci pro další tisícovku lidí z regionu. Máme pobočky v Praze, na Slovensku, v Maďarsku a v Indii.

V roce 2014 jsme získali titul Rodinná firma roku a o rok později se náš ojedinělý projekt - Liko Noe - stal nejzdravější kanceláří v ČR.

Společnost má silnou firemní kulturu, která spojuje všechny členy týmu, včetně těch, kteří pracují na pobočkách. Kromě jasně definované vize společnosti, si velice uvědomujeme naši regionální zodpovědnost, kterou naplňujeme prostřednictvím vzdělávání, pomoci mladé generaci a naší enviromentální politikou.

Věříme, že nejlepší je být nejlepší.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Překvapení, pocta a pocit, že svou práci asi děláme dobře.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

V současné době jsou naším hlavním směrem zelené stavby. Planeta schne, pouště se rozšiřují a my chceme stavět jinak, chceme vytvářet zelené oázy a planetu ochladit, tímto směrem se ubírá náš výzkum a naše úsilí. V nominaci vidím příležitost, jak oslovit co nejvíce lidí. Příroda dostává všude pěkně na frak a je na čase něco dělat, aby se to změnilo. Je to současně ocenění práce celého mého týmu a mé rodiny.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snaha pomáhat malým rodinným firmám v jejich rozvoji. Podpořit je v podnikání.

Snaha pomáhat dětem.

Snaha o medializaci enviromentální problematiky. 

Odpovídal Libor Musil, předseda představenstva firmy LIKO-S

Důvod nominace

podporující rodinná firma, podpora českých rodinných firem, férový zaměstnavatel v regionu

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů