12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

STUDENT AGENCY / REGIOJET

Radim Jančura

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Jsme největším soukromým poskytovatelem dopravních a cestovatelských služeb v České republice a na Slovensku. Naše vlaky a autobusy RegioJet ročně přepraví 16 milionů cestujících a každá čtvrtá letenka v České republice je prodaná naším prostřednictvím. Měníme trh moderní dopravy v České republice a na Slovensku a kromě nejširší sítě dálkových autobusových a vlakových spojů, prodeje letenek, provozu taxislužby, zprostředkování jazykových a pracovních pobytů, patříme se značkou Dovolena.cz mezi největší on-line prodejce zájezdů a dovolených.

Zaměstnáváme 3000 zaměstnanců, pro které je hlavní výzvou udělat vše pro zákazníka tak, abychom v jeho očích byli vždy první volbou.

Naším posláním je pokrytí komplexních cestovatelských potřeb. Ve všem co děláme, se snažíme spojit cestování s pozitivním zážitkem a emocemi – od rezervace, přes dopravu z domu, …. až po jízdu a cestování samotné. K tomu patří jednotná kvalita služeb, jednoduchý a intuitivní rezervační systém, asistence při rezervaci, výběru dovolené/letenek, zkušenost prodejce, péče na palubě, občerstvení, zábava, péče stevardky během cesty,… Cesta s námi není nuda.

Klíčová je pro nás zpětná vazba od zákazníka. Je pro nás nejcennější, protože je autentická. Proto věnujeme tolik úsilí k jejímu získání a zejména následnému zpracování. Zákazníci mohou ohodnotit naše služby, naši společnost a naše zaměstnance několika způsoby a ještě za to vyhrát. Podněty zákazníků potom promítáme do úpravy servisu, či nových produktů.

Děláme vše pro to, abychom zákazníkovi dokázali nabízet nejširší rozsah služeb a spojení za nejlepší ceny a právě proto jsem byli jeho první volbou, se kterou chce cestovat a zatím vidíme, že odezva od našich zákazníků je velmi pozitivní. Český zákazník je velmi náročný na kvalitu služeb a jejich rozsah a jsme přesvědčeni, že mu nejlépe rozumíme a dokážeme reagovat na jeho přání. Proto v průběhu září přijdeme s dalšími benefity pro zákazníky, které budou na trhu jedinečné. Náš přístup je takový, že děláme maximum, aby nás zákazník vnímal jako nejlepší volbu pro své cesty.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděla?

Vážíme si každého ocenění, je to pro nás důkaz, že děláme věci dobře a mají pozitivní odezvu u veřejnosti.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Těší mě, že jsme byli nominováni právě my a je pro nás čest nominaci na ocenění Český Goodwil přijmout.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Všechny prostředky, které naše společnosti vydělají, investujeme zpět do moderních dopravních služeb, které ročně využije 16 milionů zákazníků.

Odpovídal Radim Jančura, majitel STUDENT AGENCY HOLDING a REGIOJET

Důvod nominace

Za jeho vizi a zkvalitneni sluzeb v cestovnim ruchu, za jeho nazorovou otevrenost, smysl pro spravedlnost.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů