12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Aquasoft spol. s r.o. - PAN PETR FRANC

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Vítěz kategorie PARTNER Českého Goodwillu 2013: Aquasoft patří mezi přední domácí firmy zaměřené na dodávky softwarových aplikací pro státní správu, zdravotnictví i firmy z komerční sféry v tuzemsku i v zahraničí. Za dobu své existence úspěšně realizoval celou řadu vývojových a integračních projektů zahrnujících geograficky, procesně i věcně velmi rozsáhlé systémy. Tým více než 100 kvalifikovaných profesionálů zaručuje nejen prémiovou kvalitu poskytovaných služeb, ale také ryze osobní přístup ke každému klientovi.

Profesionálními službami si Aquasoft udržuje stabilní pozici na trhu již osmnáctým rokem. Také loňský rok byl pro společnost velmi úspěšným. Hospodářský výsledek Aquasoftu za rok 2012 dosáhl 9 miliónů korun, meziročně se tak zvýšil o téměř 30%. Základem úspěchu je podle Petra France, generálního ředitele Aquasoftu, individuální přístup ke každému zákazníkovi: "Nejde nám o jednorázové zakázky. Naším cílem je dobře zákazníka a jeho potřeby poznat a vytvořit mu řešení přesně na míru. Naše klienty nebereme pouze jako anonymní zákazníky, ale budujeme s nimi vztahy založené na důvěře." Spokojenost a loajalita zákazníků je vyjádřena tím, že přes 60% zákazníků spolupracuje s Aquasoftem více než 10 let a 80% zákazníků více než 5 let.

Značnou část zisku každoročně Aquasoft vkládá do dalšího rozvoje firmy. Důležitou položku tvoří již tradičně investice do zaměstnanců, kterým byl vyplacen významný podíl na dosažených výsledcích ve formě ročních prémií. „I když máme radost z našich výsledků, na prvním místě jsou u nás vždy lidé, jejich motivace, potřeby i možnost maximálního využití jejich potenciálu," říká Petr Franc. Dobré mezilidské vztahy, vzájemný respekt, jistota, že se na své kolegy i vedení lze spolehnout, otevřená komunikace a přístup k informacím, to jsou atributy firemní kultury Aquasoftu. O tom svědčí také pravidelné umístění na předních místech ve studii Best Employers.

Petr Franc, generální ředitel AQUASOFT spol. s r.o.                  Sídlo společnosti AQUASOFT spol. s r.o.

Naše práce je založena na invenci a kreativitě, vzdělání a zkušenostech, odhodlání a spolehlivosti.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Nominace pro nás byla velkým překvapením, měli jsme z ní radost a projevené důvěry od našeho partnera si velmi vážíme.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Projekt ČESKÝ GOODWILL nás zaujal svoji hlavní myšlenkou, tedy podporou malého a středního podnikání, oceněním poctivé práce a odpovědného přístupu. Na projektu je také zajímavé, že nominace účastníků a vítěze nevolí firmy, ale jejich okolí.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Tradiční morální hodnoty jako je čestnost, poctivost a pracovitost bereme u nás jako samozřejmost. Na tuto otázku by pravděpodobně lépe odpověděli naši zákazníci, partneři a zaměstnanci.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

X Production s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů