12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

PSí HUBÍK s.r.o.

Libor Hubík

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Firma PSí HUBÍK s.r.o. je ryze česká rodinná firma. Její zakladatel pan Libor Hubík již v roce 1990 zřídil živnost na výrobu oblečení pro motorkáře. Objem výroby se postupně zvětšoval a v roce 2008 došlo k transformaci na obchodní společnost. Ve vedení společnosti je nyní mimo zakladatele manželka Monika a syn Adam. Firma vybudovala vlastní výrobní závod včetně vývojového střediska, a prodej probíhá především přes vlastní výrobní prodejny v Tlumačově a v Plzni. Značná část jejich zákazníků je z ostatních států Evropy, Asie a Ameriky. 

Firma je v současné době lídrem v zakázkovém odívání pro motorkáře na evropském trhu. Již mnoho let dodává oblečení do soutěží Mistrovství světa silničních motocyklů moto GP, Mistrovství světa superbike a Rallye Dakar. Ve vývoji se firma zaměřuje na zvyšování aktivní i pasívní bezpečnosti oděvů. V roce 2014 navázala spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni. Od roku 2015 vlastní licenci na implementaci airbagu D-air do svých motocyklových kombinéz.    

Základní hodnoty, kterými se společnost řídí, je služba zákazníkovi na prvním místě a propojení technické inovace s módou.

Co děláš, to dělej rád.

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?      

Bylo to obrovské překvapení. Byl jsem velice potěšen.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Přijetí nominace vidím jako velmi milý a vítaný závazek k našim zákazníkům i spolupracovníkům.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Učit sebe i druhé.

Odpovídal Libor Hubík, ředitel firmy PSí HUBÍK

Důvod nominace

Nejhodnější podnikatel

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů