12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

VETOS dveře a zárubně

Václav Větrovec

Ročník 2017

Představení nominované firmy

VETOS dveře a zárubně s.r.o. (dále jen VETOS) je rodinná společnost založená roku 1996, která poskytuje služby v oblasti dodávek a montáže interiérových dveří, dřevěných podlah, schodišť a od roku 2016 rovněž služby koupelnového studia, dodávky obkladů a dlažeb, sanity, včetně zpracování grafického návrhu pro zákazníky.

VETOS v průměru realizuje denně své zakázky na 12 různých místech kdekoliv v ČR. V současnosti zaměstnává 60 kmenových pracovníků. V roce 2013 uvedla společnost na trh vlastní značku dveří a zárubní SANDE.

Společnost vlastní obchodní areál, který neustále rozšiřuje. Vedení společnosti veškerý zisk reinvestuje do rozvoje zázemí a pak zejména do vzdělávání personálu.

Etika, spravedlivost a rodina. Na to, aby zvítězila nečestnost, nedbalost a neznalost postačí, aby odpovědní a ti, co vidí, nic neudělali.   

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Byl jsem mile překvapen. Velmi děkuji za takovou poctu a nominaci jsem přijal s veškerou pokorou a úctou.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Je to uznání celé společnosti, veškerého personálu. Energie do budoucnosti. Krásný pocit z toho, že někdo vidí jak a proč to děláte, proč tvoříte.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Porozumění a hledání pomoci. Spolehlivost, naslouchání. Podpora nadace DOBRÝ ANDĚL.

Odpovídal Václav Větrovec, jednatel společnosti VETOS

Důvod nominace

Spolehlivá rodinná firma, která dělá svoji práci s radostí. Více jak 20 let realizuje lidem sny a přání o příjemném bydlení. Mají jedinečné zázemí a know-how k tomu, které jim umožňuje být největší obchodně realizační společeností u nás.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů