12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

MGM COMPRO s.r.o.

Martin Dvorský

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Společnost MGM COMPRO byla založena v roce 1991. Od samého počátku se zabývá vývojem a výrobou speciální elektroniky. V roce 1997 začíná jako jedna z prvních na světě s výrobou procesorových regulátorů otáček pro elektromotory. Od této chvíle se neodmyslitelně zapisuje do povědomí mnoha zákazníků po celém světě, pro které je značka MGM COMPRO synonymem kvality, špičkových parametrů, vlastností a technického řešení.

V současné době firma vyváží své zboží a služby do více jak 50 zemí světa rozprostřených na všech kontinentech. Soustředí se pouze na produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou v oblasti řízení elektrických pohonných jednotek a bateriových systémů. Obecně se snaží přicházet s inovacemi pro řešení zejména v oblasti elektro mobility (elektrická letadla, vozidla, drony apod.) Mezi její přední zákazníky patří firmy a instituce jako NASA, Airbus Group, SIEMENS nebo Virgin Galactic.

MGM COMPRO se podílí také na mnoha zajímavých R&D projektech, kde nejvýznamnějšími jsou zejména plně elektrická letadla jako Evektor EPOS (přední český exponát EXPO 2017 v Astaně) nebo Skyleader 400, které jsou na absolutní světové špičce vývoje světového elektro létání.

Firma vyznává zejména inovativní myšlení a kreativní přístup k řešení technologických výzev. Snaží se proto ve svém týmu skloubit ambiciózní a energické mládí se zkušeností, což je již léty prověřený způsob rozvoje firmy.

Innovation, Experience, Passion 

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Byl jsem mile překvapen, že nás někdo bez našeho vědomí na toto prestižní ocenění přihlásil. Je to samozřejmě čest.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Po prostudování veřejně přístupných materiálů a zejména hlavního poslání tohoto projektu jsem neměl nejmenší důvod tuto nominaci odmítnout. Beru to jako ocenění pro celý tým.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažím se vždy o férový a rovný přístup jak k lidem ve svém týmu, tak našim zákazníkům. Vždy si bedlivě hlídám, aby ve vzájemném vztahu protistrana přesně věděla, na čem je. Myslím, že se to v dlouhodobém horizontu vyplácí.

Odpovídal Martin Dvorský, výkonný ředitel MGM Compro

Důvod nominace

- Rodinná společnost s celosvětovou působností, export do více než 50 zemí světa - Inovativní a visionářský přístup v oblasti vývoje a výroby komponentů do elektropohonných jednotek (uplatnění v letectví, v surfboardech, armádních aplikacích, robotizaci, a jiné...)

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů