Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Makra Didakta s.r.o.

Martin Kraus

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Podnikat jsem začal již počátkem devadesátých let. Postupně jsem se specializoval na vybavení a zařízení pro mateřské školy.  V roce 2007 jsem již nechtěl podnikat jako fyzická osoba a od té doby podnikám jako s.r.o.

Začínal jsem tak jako jiní tzn. sám, později s 5 zaměstnanci, dnes nás je kolem 50 lidí. Vybavujeme nadále nejen školky, ale i školy a k tomu máme i odvětví airbrush, kterou výborně vede jeden z kolegů.

Dnes mám kolegy, kteří jsou velmi dobří ve své práci, rozumí jí a hlavně je to baví.

Když se věc povede: Udělali jste to výborně. Když se věc nepovede: Nepovedlo se nám to.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

rozporuplné...

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

myslím si, že v době "Babišovských" honů na podnikatele typu "všici kradnů" je takovýchto akcí jako je Český Goodwill potřeba

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

je to o vyslechnutí všech názorů, najít společná řešení a nedělat "z komára velblouda"

Odpovídal Martin Kraus, majitel společnosti Makra Didakta

Důvod nominace

Martin Kraus je člověk, který se nebojí nových věcí. Díky němu se mi splnil můj životní sen, ve kterém mne podpořil a podporuje. Vložil do mne důvěru, o které se v dnešní době lidem může jen zdát. K nám, jako k zaměstnancům, se chová vždy korektně, kamarádsky, přesto s jasně nastavenými pravidly. Problémy řeší jasně a s jistotou. Maximálně nás podporuje. Za pět let, co pro Martina Krause pracuji, se mi nestalo, že bych nedostal výplatu včas, nebo nepodpořil náš rozvoj. Získal jsem u něj druh jistoty, v dnešní době tak důležitý pro plnohodnotný život. A nejen já. I dalších 60 mých kolegů, jeho zaměstnanců. Po osobní stránce - spočítám na prstech jedné ruky lidi tak pozitivní a spolehlivé, jako je Martin Kraus.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů