Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Váš Hosting s.r.o.

Karel Dytrych

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Freelo tvoří trojice kamarádů z Pardubic, kteří chtějí, aby se lidem práce dařila a měli z ní radost. Je pro ně důležité, jak lidé hospodaří se svým časem. Proto vytvořili aplikaci na týmovou komunikaci nad úkoly, která se snaží šetřit čas, peníze a nervy.

Díky Freelu každý z týmu ví, kdy a na čem pracovat. Navíc svobodněji, bez ohledu na čas a místo. Freelo chce pomoct jiným firmám táhnout za jeden provaz a plnit své cíle. 

Freelo - nejlepší způsob, jak být s posádkou na jedné lodi.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Měl jsem radost. Někdo další se snažil naší práci odměnit.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Snažíme se o co nejpříjemnější pracovní život, transparentní spolupráce, nezahlcené hlavy lidí a celkově „work-life“ balance. Český goodwill je rozhodně cesta jak naše myšlenky a postupy rozšířit více.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažím se pomáhat kdy to jen lze. Ať už to jsou všechny firmy a živnostníci, kteří se na Freelo obrací s různými dotazy, tak působím i v dalších projektech, kde hraje dobročinnost a ekologie prim.

Odpovídal Karel Dytrych, jednatel společnosti Váš Hosting s.r.o.

Důvod nominace

Pouze rok a půl stará online aplikace na komunikaci v týmu zjednodušuje podnikání již několika stovkám až tisícům podnikatelům a firmám v ČR.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů