12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Netsimple Conspiracy s.r.o.

Milan Chaloupka

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Firma Netsimple Conspiracy s. r. o.  působí na trhu více než 10 let a zabývá se tvorbou webových stránek, e-shopů, grafickými pracemi a vším co je spojené s tvorbou internetových prezentací. Firma sídlí v malém městečku Šumperk, kde také přijímá své klienty.

Firma vytvořila za dobu působení stovky malých i velkých webových prezentací a  e-shopů na míru. To, o co firmá dbá, jsou spokojení klienti, poctivě odvedená práce a hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen od úplného základu. Společnost se snaží vyhovět všem svým zákazníkům individuálně a snaží se to dělat rychle, pečlivě a zodpovědně. 

Netsimple bojuje proti neférovým a nestandartním firmám, které se přiživují na nevědomosti klientů.  Webové stránky od naší firmy  jsou optimalizované pro vyhledávače, jsou vytvořeny na míru a všem klientům jsou nabízeny kompletní služby, správa jejich webové prezentace a další nutné úpravy jejich projektu. Hlavním cílem jsou spokojení klienti, kvalitní servis, web a funkční e-shop.

Důvěra je něco, co ti nidko nedá jen tak, důvěru si musíš vždy zasloužit.Jednáme férově a se ctí.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Byl jsem trochu zaskočený a říkal jsem si, zda je vůbec možné přihlásit takovou malou firmu jako jsme my. Nicméně jsem velice potěšen.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Těch důvodů je více. Tím hlavním důvodem je to, že jsem přesvědčen, že naši práci děláme dobře, zákazníkům předáváme jen kvalitní projekty a vždy se snažíme, aby byli všichni co nejvíce spokojeni. Bohužel jak už je to v každém oboru, k nám chodí zhrzení klienti, ke kterým si postupně budujeme důvěru a právě bychom rádi chránili všechny lidi, kteří naletěli nejrůznějším firmám v našem oboru.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažíme se radit našim klientům a hledáme řešení jejich problémů. Když sami zvážíme, že projekt není dobře vymyšlený, tak o tom mluvíme s klientem i za cenu toho, že se rozhodne projekt nerealizovat a my nedostaneme zaplaceno. Nechceme, aby za námi stály neúspěšné projekty. Tím, že jsme malá firma, tak si to můžeme dovolit. V našem oboru má spoustu lidí celou řadu problémů, protože oboru nerozumí. Takovýmto lidem se snažíme poradit, aby zbytečně neudělali hloupost a neutráceli zbytečně peníze.

Odpovídal Milan Chaloupka, jednatel firmy Netsimple Conspiracy

Důvod nominace

Firma Netsimple patří podle mého názoru mezi špičky v České Republice. Jejich práce je vždy precizní a dokonale odvedená. Webové stránky a E-shopy dělají na míru a nikdy zákazníkovi nelžou, nebo jim neposkytují klamné informace! Chci je také nominovat kvůli tomu, že jsou loajální vůči svým zaměstnancům a je skvělé pracovat pro někoho takového, kdo nám dává motivaci. Mým cílem je, aby se o této firmě dozvědělo více lidí, protože vytvořit kvalitní webové stránky je velice náročné. Také chci, aby se lidé dozvěděli, jak by měly vypadat poctivé webové stránky, a na co se zaměřit a nenechat se ošidit, či si nechat něco nalhat od nepoctivých firem. Firma Netsimple má skvělé programátory a pan Chaloupka patří podle mého mezi nejlepší programátory u nás a zároveň je to obrovský dříč s velkým srdcem. Děkuji moc.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů