Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Areklama s.r.o.

Adam Jakishe

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Společnost Areklama s.r.o. byla založena v roce 2015 na základě předchozích dlouholetých zkušeností zakladatele a jednatele Adama Jakishe, který začal s podnikáním již na střední škole v roce 2005.

Naše společnost Areklama s.r.o. se zabývá pronájmem a realizací reklamních ploch po celé ČR. Zajišťujeme klientům kompletní služby na klíč od návrhů po kompletní realizaci. Pronajímáme reklamní plochy jako jsou billboardy, bigboardy, štítové plochy, mosty a veškeré další nosiče. Reklamní kampaně navrhujeme jak dle lokalit, období i oborů zaměření, tak aby byly efektivní. Reklamu vyrobíme i namontujeme, aby bylo pro klienty vše na jednom místě bez starostí.

Našim klientům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc již při naplánování reklamní kampaně, tak i v další následné spolupráci. Klademe důraz na férový a rychlý přístup v rámci komunikace a chceme, aby spolupráce s námi byla přínosem a klient měl s námi úsměv na tváři.

Když se chce, tak to jde, a hlavně s úsměvem

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Velmi mě to potěšilo a ihned se mi vykouzlil úsměv na tváři.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Nominace si velmi vážím a myslím, že přijmutím nominace je to určité poděkování. Myslím, že je potřeba vytvářet lidem radost a ukazovat pozitivní mysl a toto je další možnost jak to udělat.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Jsme otevřeni různým možnostem spolupráce a rádi věci řešíme rychle a otevřeně, s nadhledem a tak, aby byli všichni spokojení.

Odpovídal Adam Jakishe, majitel firmy Areklama

Důvod nominace

Nominuji z důvodů férového jednání a toho, že poskytují komplexní služby, kladou důraz na spokojeného zákazníka. Cílem jsou dobré vztahy s partnery, klienty a dobré podvědomí o firmě na veřejnosti.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů