Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Fit Family s.r.o.

Jan Očenášek

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Společnost Fit Family patří do rodinné investiční společnosti Individualist Group. Fit Family dbá o zdravý životní styl a mimojiné nabízí vlastní značku vysoce kvalitních čajů Yoga Tea, zdravotní a relaxační masáže a různá cvičení jako je Yoga a Pilates.

K lásce k čajům zakladatelů vytvořila Fit Family svojí značku čajů YOGA TEA, které jsou oblíbené především jako dárek pro zaměstnance nebo klienty u korporací, které myslí na zdravý životní styl a chtějí obdarovat své zaměstnance či klienty něčím unikátním co “není všude”. Fit Family se svojí privátní značkou čajů YOGA TEA vybírá čisté sypané čaje z nejrůznějších světových čajových zahrad a plantáží a každý takto dovezený čaj prochází složitým procesem degustací několika čajových odborníků ale i neodborníků z řad zákazníků a široké veřejnosti. A jsou vybrány pouze ty čaje, které projdou tímto náročným procesem. Vzhledem k tomu, že od každého druhu čaje je degustováno několik desítek světových čajů z různých oblastí, tak Yoga Tea nenabízí desítky nebo stovky čajů, ale pouze omezený počet, který je možný tímto procesem obsáhnout. Toto je unikátní na českém trhu a proto výsledkem je pak výběr čajů, které chutnají skoro každému.

Za zmínku stojí také provoz office a coworkingového centra www.24office.cz sloužící především pro podnikatele hledající něco unikátního s ojedinělou atmosférou, luxusním vybavením, vlastním parkováním a relaxační zahradou, přímo na metru v business pražské zóně, s prostory pro semináře a workshopy. A to vše za nižší cenu než u nevybavených, unifikovaných a neosobních openspace kanceláří.

Přirozenou inteligencí vždy zjistíme, že dané slovo, volnost pohybu, svoboda vyjadřování, podnikání bez bariér a vytváření podmínek pro aktivní jedince je více než zákonodárné a úřední nařízení o tisíci stran.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Velmi milé a překvapivé. Proto jsme i text zprávy toho, kdo nás nominoval, použili v našem medailonku firmy, jelikož bychom to nenapsali lépe.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Nominace je pro nás čest, ale i závazek do budoucnosti a jsme rádi, že nás někdo takto vnímá.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Dobrou vůli se snažíme prokazovat tím, že pomáháme vytvářet vybraným jedincům takové podmínky, aby se mohli realizovat a stát úspěšnými a splnit si své sny. Každý je pro nás individuální jedinečnou osobou a pro každého takového jedince je úspěchem nebo splnění svých snů něco jiného. Také však myslíme na ty, kteří si sami nemůžou pomoci a jsou odkázáni na pomoc druhých. 

Odpovídal Jan Očenášek, jednatel firmy Fit Family

Důvod nominace

Fit Family se svojí privátní značkou čajů YOGA TEA je jediná společnost na čajovém trhu, která vybírá čisté sypané čaje z nejrůznějších světových čajových zahrad a plantáží a každý takto dovezený čaj prochází složitým procesem degustací několika čajových odborníků ale i neodborníků z řad zákazníků a široké veřejnosti. A jsou vybrány pouze ty čaje, které projdou tímto náročným procesem. Vzhledem k tomu, že od každého druhu čaje je degustováno několik desítek světových čajů z různých oblastí, tak Yoga Tea nenabízí desítky nebo stovky čajů, ale pouze omezený počet, který je možný tímto procesem obsáhnout. Toto je na českém trhu unikátní a proto výsledkem je pak výběr unikátních čajů, které opravdu chutnají skoro každému. Velmi příjemné je také čajové propojení s dalšími činnostmi, kterými se Fit Family zabývá, jako jsou relaxační a zdravotní masáže nebo cvičení Yogy a Pilates.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

bývalý zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů