Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Mlýn Havlíčkův Brod s.r.o.

Roman Valenta

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Mlýn Havlíčkův Brod je rodinnou firmou. Založení mlýna v podstatě již v dnešním půdoryse se datuje na rok cca 1750.

Výrobní filozofií je zásada věnovat maximální péči nákupu kvalitní suroviny, přísnému dodržování výrobních postupů spojené s udržováním maximální možné hygieny výroby. Obchodní strategií je bezchybné dodávání kvalitní značkové mouky obchodním partnerům.

Všechny suroviny i výrobky jsou důsledně několikastupňově kontrolovány v dobře vybavené laboratoři. Výsledkem jsou kvalitní mouky, které jsou dodávány prakticky bez reklamací náročným zákazníkům, včetně významných obchodních řetězců. Spotřebitelsky balené mouky jsou oceněny značkou KLASA.

Každý rok něco nového udělat.

Mapa
Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl?

Překvapen

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Propagace firmy

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Vstřícnost

Odpovídal Roman Valenta, jednatel společnosti Mlýn Havlíčkův Brod

Důvod nominace

Pan jednatel a zároveň ředitel firmy pan Valenta, je podnikatel, kterého si musíte vážit již po prvním setkání. Etický přístup, chápaní vedení výrobní firmy z hlediska vyšších hodnot, než jen finančního zřetele, udržitelnost výroby v regionu, důraz na kvalitu výroby a výrobků, které z výroby jdou k zákazníkovi, ale i jeho přístup k zaměstnancům, vedení firmy a samotnému regionu, ve kterém žije a pracuje. Vážím si lidí, kteří pochopili, že podnikání je odpovědnost a výhled do budoucna.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů