Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Concept – Jindřich VALENTA

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Základy značky Concept byly položeny již v roce 1991. Společnost měla tehdy pět zaměstnanců a její sortiment byl zaměřen na rychlovarné konvice a konvektory. Postupem čau se nabídka spotřebičů rozrostla o vysavače a vlasovou techniku. V roce 1995 byla založena pobočka ve slovenském Trenčíně a pár let později také v polském městě Wroclaw. Společnost disponuje moderním logistickým centrem, které vyrostlo v roce 2003 ve východočeské Chocni. V současné době společnost Concept zaměstnává v České republice více než čtyřicet zaměstnanců.

Z dvaceti výrobků, které nesly označení Concept v začátcích, je dnes široký sortiment elektrospotřebičů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V návaznosti na vývoj trhu a potřeby zákazníků byla v roce 2008 nabídka společnosti rozšířena o velké spotřebiče. V současné době výrobky značky Concept zaujaly díky své vysoké kvalitě, atraktivnímu designu, jednoduchému ovládání a příznivé ceně přední místa na českém trhu.

Značka Concept nepředstavuje pouze technické produkty, které plní svůj účel, ale jedná se také o neokoukané designové kousky. V neposlední řadě je důležitá i technická kvalita. Ta je zajištěna specializovaným přípravným týmem a mezinárodními zkušebnami. Společnost dbá i na praktické hledisko a díky centrálnímu servisu má přehled i o tom, co se děje se spotřebičem po jeho prodeji.

Je lepší říci Ne, než říci ANO a nedodržet slib.   Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jindřich VALENTA, majitel firmy Concept

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Byl jsem překvapen. Co je to za žert?

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Stojí za námi 25 let tvrdé práce a ta si zaslouží ocenit.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Dávám lidem možnost se rozvíjet, vyzkoušet si jakoukoli práci v rámci firmy a posouvat se dál.

Důvod nominace

podpora českého podnikání v regionu

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

jiný

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů