12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Dermacol, a.s. – Věra KOMÁROVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licenci na něj se podařilo v roce 1969 prodat až do Hollywoodu.

I dnes, padesát let od svého založení, si Dermacol udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se s ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý čtvrtý make-up prodaný v ČR je právě od značky Dermacol.

Dermacol výrobky splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii. Klinické testy Dermacol výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské Unie. Produkty Dermacol jsou vyráběny v souladu a požadavky GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001:2000. Většina pleťových, tělových, ale i dekorativních výrobků Dermacol je hypoalergenní.

Společnost Dermacol je dlouholetým partnerem dvou pražských divadelních scén – Hudebního divadla Karlín a Národního divadla. Výrobky Dermacol také pomáhají charitě. V polovině roku 2015 firma navázala spolupráci s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové, jehož cílem je rozveselit a zpříjemnit prostředí zdravotnických zařízení po celé České republice. Koupí výrobků označených motýlkem se do podpory mohou zapojit i zákazníci společnosti Dermacol.

S láskou ke kráse.  Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

3 otázky pro nominovanou osobu

V letošním roce slaví firma Dermacol 50. výročí

Důvod nominace

ryze česká firma působící na trhu již 50let. Krycí make-up Dermacol - jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1969 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v Dermacol kosmetice z Prahy. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý 4. make-up prodaný v ČR je právě od značky Dermacol
Velmi příjemné a spolehlivé jednání s partnery.
V loňském roce přišli na trh s novinkou - parfémy Dermacol.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů