Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

BIOOO.CZ s.r.o. – Michaela KAPLANOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Díky studiu a použití tradiční čínské medicíny jsem poznala, jak velkou sílu v sobě příroda skrývá, ale že sebelepší postup, informace, bylina nebo minerál není ničím, dokud není dostupný co nejširšímu počtu lidí, kterým opravdu pomůže. Přírodní prostředky nevnímám jako módu nebo dočasný trend, ale jako reálnou šanci postupně zlepšit nejen naše zdraví, ale naše životní prostředí celkově. Přírodní produkty by se podle mého názoru měly považovat za základní, běžné a normální a naopak produkty chemické, značně modifikované jako něco, jejichž používání musí opodstatnit pouze vysoká efektivita, doslova nenahraditelnost a to při vědomém zvážení jejich zátěže na prostředí.

BIOOO.CZ se snaží být doslova tržištěm produktů, značek a nástěnkou informací a myšlenek, které chtějí ukázat, že vědomý respektující přístup k životu je nejen volba, ale důležité osobní rozhodnutí každého z nás. Nejsme pouze prodejci, vyvíjíme značnou informační a poradenskou činnost, snažíme se pomáhat malým výrobcům a distributorům na světlo a vytváříme prostor, kde si může kdokoliv vybrat pro sebe to pravé, ať už hledá produkty, informace nebo radu. Doufáme, že díky energii a nadšení, které do svojí práce vkládáme jako jednotlivci i jako tým, budeme stále intenzivněji ukazovat, že považovat za prvotní měřítko etiku, není utopie, ale naopak jediná udržitelná cesta k lepšímu životu pro nás všechny. Značka BIOOO.CZ, kterou rozvíjíme, vztahujeme k samotnému původu slova - k bios neboli životu.

Přírodní kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, rostlinných či bylinných extraktů a dalších přírodních složek. Účinné látky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z volného sběru přímo v přírodě. Přírodní kosmetika se obejde bez chemických látek, jako jsou nejrůznější konzervanty, barviva či emulgátory. Tyto chemické látky jsou nahrazeny kvalitními, šetrnými, a přesto ve velkém měřítku účinnými přírodními výtažky či esenciálními oleji. Díky přírodnímu původu použitých složek není třeba kosmetiku testovat na zvířatech.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Milujeme život.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Michaela KAPLANOVÁ, jednatelka a obchodní ředitelka firmy Biooo.cz

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Velice vřelé.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Cením si možnost poukázat na skvělé produkty a naši filozofii BIOOO.CZ, která je zaštiťuje.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Dokážu troufale tvrdit, že máme dobrou vůli s lidmi, ať se již rozhodnou stát se i našimi zákazníky, či nikoliv.

Poskytujeme lidem informace, které jsou odzkoušené a prověřené námi, našimi zaměstnanci a spolupracovníky, dále získané zpětnou vazbou od zákazníků. Píšeme vlastní online biooo magazín, moderujeme diskuze na Facebooku, třídíme ingredience podle stupně přírodnosti.

Zařazujeme do našeho sortimentu i značky kosmetiky od dodavatelů a výrobců, které mají skvělý etický náboj a čisté složení, ale prozatím nemají na trhu sílu na vlastní reklamu a tudíž jim pomáháme se ukázat a najít své uživatele. Jsme symbiotickou informační spojnicí mezi výrobci a dodavateli na jedné straně a koncovými zákazníky a uživateli na druhé straně.

Michaela Kaplanová na fotografii uprostřed

Důvod nominace

Nejlepší eshop, největší a nejpřehlednější výběr produktů.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů