12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

JASA s.r.o. – Jaroslav ŠAŠEK

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Firma JASA vznikla v roce 1990, a to jako fyzická osoba JASA - Ing. Jaroslav Šašek. V začátcích firma provozovala tři nákladní vozidla AVIA, zabývala se obchodní činností a opravami motorových vozidel. Z prvního působiště ve vlastním rodinném domku majitele se firma za první tři roky několikrát stěhovala do pronajatých objektů. Nejdříve to byly haly v Černém lese, poté část objektu Táborských kasáren.

V roce 1993 firma zakoupila polovinu objektu v průmyslové zóně v Křižíkově ulici v Benešově po Agrozetcentru Praha. V té době již měla 16 zaměstnanců a 20 vozidel. V roce 1995 se transformovala ve firmu JASA s.r.o. za účelem rozšíření se a udržení obchodního jména. V novém areálu firma rychle expandovala, a to jak do počtu lidí, tak i počtem vozidel.

V současné době firma vlastní cca 47 vozidel a zaměstnává 55 lidí. Její hlavní činností je zajištění mezinárodní a vnitrostátní dopravy ve všech tonážních kategoriích. Kromě toho provozuje i smluvní čerpací stanici, 5000 m2 skladovacích ploch a provádí opravy všech druhů vozidel, převážně však značky Mercedes Benz.

Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jaroslav ŠAŠEK, jednatel společnosti JASA

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Radost, byla to pro mne pocta, příjemný pocit.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Jestliže to lidé kolem mne takto cítí, rád jsem tuto nominaci přijal.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Pomoc při řešení problémů.

Důvod nominace

Vzhledem k tomu, že firma JASA s.r.o. minulý rok oslavila 25.výročí vzniku a pan Ing.Šašek v nejbližší době oslaví své životní jubileum, rádi bychom ho nominovali do Vaší soutěže jako poděkování za osobní a lidský přístup k zaměstnancům, kteří s ním spolupracují. Díky své houževnatosti, pracovitosti a zodpovědnosti vybudoval výborně fungující firmu, která je v našem regionu velmi respektována a obstojí i v konkurenci mnohem větších firem stejného oboru. Nám zaměstnancům vytvořil skvělé zázemí, ve kterém se nám dobře pracuje. Mnohým z nás pomohl v nelehkých životních situacích, které bychom těžko sami vyřešili. Pan Ing. Šašek pro nás není jen šéf, ale také i člověk, na kterého se můžeme bez obav obrátit s jakýmkoliv pracovním či soukromým problémem. Důkazem toho je, že někteří zaměstnanci pracují v naší firmě od samého počátku dodnes.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů