12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

HAPPY FOTO Česko spol. s r.o. – Michaela BÍLÁ ČÍŽKOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Firma a pojem HappyFoto se v České republice objevuje již od roku 1990. Od roku 1997 se jedná o společnost HAPPY FOTO Česko spol. s r.o., která je 100% dceřinou společností rakouské firmy Happy-Foto GmbH. HappyFoto nabízí svým zákazníkům převážně výrobu fotografií z digitálních dat a filmů. V létě 2006 přišla firma na trh s novým produktem – fotoknihou, její popularita u zákazníků stále stoupá.

HappyFoto funguje jako zásilková fotoslužba, materiál ke zpracování přijímá po internetu a poštou. Prvotřídní vybavení fotolaboratoře umožňuje vyrobit více jak milion digitálně optimalizovaných fotografií prémiové kvality denně. Laboratoř mateřské společnosti HappyFoto v Rakousku je jednou z nejmodernějších evropských laboratoří. Byla jednou z prvních oceněná certifikátem za splnění evropských norem ochrany životního prostředí ISO 14001, tj. optimalizace všech výrobních kroků v hladce fungující organizaci a pracuje vždy s nejnovějšími stroji a technologiemi.

 

Ekologicky příznivé zpracování fotografií je jednou ze základních filozofií společnosti. Svým zákazníkům dává záruku, že jsou všechny jejich fotografie vyrobeny v zájmu ochrany životního prostředí. Laboratoř HappyFoto je vybavena jedinečnou čističkou, díky které všechny chemikálie neustále kolují v uzavřeném okruhu. Použité chemikálie z vyvolávacích automatů se vracejí do nádrží, kde se po částech čistí a upravují pro další použití (recyklují). Několikrát denně se provádějí chemické analýzy fotografických lázní. Čistota na všech pracovištích je přísně kontrolována a bezporuchovost strojů a zařízení umožňuje, aby celý systém spolehlivě fungoval. Ani litr chemikálií tak u HappyFoto nekončí v kanále.

Firma sídlí v Jihočeském kraji

 

Uvědomujeme si, že výplaty dostáváme od našich zákazníků, ne od vedení firmy. Podle toho se k nim a jejich objednávkám chováme.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Michaela BÍLÁ ČÍŽKOVÁ, jednatelka firmy HAPPY FOTO

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Krásné, jen jsme tomu nemohli uvěřit. Dlouho jsme si mysleli, že se někdo spletl.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Proč ne? Jsme rádi za každé slůvko uznání, pochvalu, znamení, že naše práce a usilovné snažení má smysl.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Ekologické zpracování každé objednávky. Zásadami ochrany životního prostředí se řídíme nejen na pracovišti, ale i v soukromí.Důvod nominace

Nominaci od nás dostává Happyfoto za filozofii výroby, která je velmi šetrná k životnímu prostředí. Laboratoř HappyFoto je uznávanou ekologickou fotolaboratoří a první laboratoří vůbec, která získala už v roce 1996 mezinárodní certifikát EN ISO 14001. Ekologicky příznivé zpracování fotografií je jednou ze základních filozofií společnosti.Laboratoř HappyFoto je vybavena jedinečnou čističkou, díky které všechny chemikálie neustále kolují v uzavřeném okruhu. Použité chemikálie z vyvolávacích automatů se vracejí do nádrží, kde se po částech čistí a upravují pro další použití (recyklují). Několikrát denně se provádějí chemické analýzy fotografických lázní. Čistota na všech pracovištích je přísně kontrolována a bezporuchovost strojů a zařízení umožňuje, aby celý systém spolehlivě fungoval. Ani litr chemikálií nekončí u HappyFoto v kanále! Happyfoto dále kupuje vždy nové bezporuchové výrobní stroje.Třídí odpad, všechen. Dbá na pořádek na pracovišti. Pravidelně školí a zaměstnanci i v soukromí jednají aktivně v rámci ochrany životního prostředí.
Společnost vítá kvalitní návrhy na zlepšení systému a skrze své aplikace i web vede i zákazníky k ekologickému myšlení.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů