12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ENIKA.CZ s.r.o. – Jiří VÁVRA a Michal GEISLER

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Firma ENIKA.CZ s.r.o. navazuje na tradici ryze české soukromé firmy Enika, spol. s r.o, založené v roce 1990 bez účasti zahraničního kapitálu, pečlivě budované s cílem poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby.

ENIKA disponuje moderním vývojovým centrem pro oblast elektrotechniky, se zaměřením na automatizaci budov, řízení osvětlení a dalších technologií. ENIKA při vývoji inovativních zařízení využívá více než dvacetileté zkušenosti v oblasti bezdrátového přenosu informací a má tak na svém kontě několik prvenství. Známkou kvality je nárůst exportu vlastních výrobků a vybudování spolehlivě fungující distribuční sítě v mnoha zemích Evropy.

Společnost je také výhradním distributorem několika zahraničních firem pro Českou a Slovenskou republiku v oblasti elektromechanických součástek a komponentů pro průmyslovou automatizaci. Své zákazníky obsluhuje prostřednictvím sítě obchodních zástupců a spolupracuje s mnoha renomovanými projekčními a vývojovými kancelářemi.

Cílem společnosti je neustále zlepšovat poskytované služby a tomu je podřízeno veškeré úsilí pracovníků firmy. Již v roce 1999 získala společnost Enika certifikát ISO9001.

Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

Zákazníka lze naštvat pouze jednou….

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jiří VÁVRA, jednatel firmy ENIKA.CZ

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Nejdříve jsem si myslel, že je to spam... a pak nás to samozřejmě velice potěšilo.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Je to výzva. Zvlášť, když nominace přišla od našich zaměstnanců.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Vždy jsme se snažili chovat se vůči zákazníkům, zaměstnancům i svému okolí férově.

Důvod nominace

Za 25 let sami vybudovali firmu pro 110 zaměstnanců v malém městě. Oba jsou velmi otevření všem nápadům od zaměstnanců jak po pracovní stránce tak i po té mimopracovní. Vyjdou vstříc každému zaměstnanci, který se dostane do jakékoli tíživé či problémové situace. Mají v sobě přátelského, férového ducha a zajímají se o své zaměstnance. Přeji každé společnosti takové vedení, jaké má Enika z Nové Paky.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů