Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

M.K.SHOW z.ú. – Martin KRAUS

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Projekt M.K. SHOW založil dvaadvacetiletý Martin Kraus za účelem pomáhat dobré věci a bavit diváky. Charitativní talkshow má nejen pobavit diváky, ale také přispívat tam, kde je to potřebné. Například lidem v těžké životní situaci, handicapovaným či onkologicky nemocným, nadacím a sdružením.

Součástí M.K. SHOW je projekt Plňme přání, se kterým se chce Martin Kraus pokusit poskytnout pocit štěstí a radosti v podobě reálného zážitku těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.  

Show Martina Krause baví i samotné hosty. Jaké měl pocity Honza Musil, Láďa Hruška, Radek Bakalář, Karel Zima, Pavel Novotný, Sebastian, Vlastina Svátková, Matěj Ruppert a ODD? Dozvíte se ve videu, které se vám spustí po kliknutí na obrázek (v novém okně)

Pokud něco milujeme, tak to děláme rádi, když to děláme rádi, tak to děláme stále, pokud to děláme stále, tak se v tom zlepšujeme a baví nás to a už bez toho nemůžeme být. S tím vším pak přijdou úspěchy, finance, atd. Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Martin Kraus, ředitel firmy M.K.SHOW

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?
Ten den byl pro mě skvělý, podařilo se mi po týdnu, co vše tzv. „stálo na stejném místě“, domluvit velkého hosta na 1. díl do Prahy a tím je Ewa Farná. Den pokračoval v super náladě a odpoledne jsem otevřel email právě od Vás. Už předmět emailu mě potěšil a když jsem začal číst, měl jsem husí kůži a uvědomil jsem si, že vše, co dělám, má smysl a že tím opravdu možná nějaké lidi inspiruji či motivuji.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?
Vůbec jsem neváhal a naopak si toho moc vážím.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?
Já to moc neberu jako projev dobré vůle, protože výtěžek pro jednoho obdarovaného koluje vždy ze dvou dílů M.K. SHOW, tím se snažím pomoct někde skoro celý rok, momentálně už 2,5 roku. Dále i rád moderuji jiné charitativní akce a nebo se podílím na projektech mých partnerů z nadačního fondu MA-MA Foundation. Už je to součást života a přijde mi to normální. Nepovažuji se za někoho, kdo zachraňuje lidi a projevuje dobrou vůli, prostě to dělám rád a vím, že je to potřeba. Vždy si u toho uvědomím, jak se vlastně máme dobře, když někdo prožívá nějaké nemoci či jiné handicapy.

Důvod nominace

Zakladatel a moderátor charitativní talkshow, která má nejen pobavit diváky, ale také přispívá lidem v těžké životní situaci, nemocným,postiženým či jinak znevýhodněným. Sám se angažuje v dalších charitativních projektech a napomáhá rozvoji sociálního podnikání. V rámci jeho akcí bylo podpořeno více než 20ti subjektů a projektů z neziskového sektoru. I přes svůj mladý věk je Martin Kraus osobou, která svým nasazením a prací motivuje své okolí k zapojení se do pomoci těm kteří to potřebují a pomalu se stává vzorem pro řadu svých vrstevníků.

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů