12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Tadeáškovy jesličky – PANÍ SIMONA HAVLOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Simona Havlová založila v Jablonci nad Nisou, kde žije se svým synem Tadeáškem, jesle pro děti od 2 měsíců do 3 let, které jsou jediným zařízením svého druhu ve městě. Vedla jí k tomu vlastní potřeba – po porodu studovala vyšší odbornou školu, kterou však musela přerušit z důvodu vysokých výdajů za hlídání syna. Tadeáš byl ještě příliš malý proto, aby mohl navštěvovat státní školku, a jesle ve městě chyběly.

Založením Tadeáškových jesliček tak Simona vyřešila nejen svou potřebu, ale také potřeby mnoha dalších rodičů, kteří se nacházejí v podobné situaci. Tým, který se o děti v jesličkách stará, je složený ze samých zdravotníků s praxí. Přijímat tak mohou i chronicky nemocné děti, např. s autismem, epilepsií, ADHD, atd.

Tadeáškovy jesličky nabízejí různé formy hlídání dětí, specialitou pak je tzv. kočárkové hlídání, které umožňuje rodičům vyřídit si lékaře, potřebné věci na úřadech, či jen vyšetřit si chvilku pro sebe. Za svůj podnikatelský nápad získala Simona Havlová také řadu odborných ocenění.

Firma sídlí v Libereckém kraji

"když  se chce, všechno jde... A náš zákazník, náš pán"

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Simona Havlová, majitelka firmy Tadeáškovy jesličky

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Byla jsem potěšena  i překvapena.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

A proč ne...?:) Vše je dnes výzva

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Udělám cokoliv a kdykoliv prokohokoliv z mých zákazníků.

Důvod nominace

Mladá maminka si mohla užívat radosti a strasti se svým synem Tadeáškem. Místo toho se však rozhodla založit jesle, které pojmenovala po svém synovi. Rozhodla se dětem rozdávat radost, úsměv a rodičům dala možnost pracovat, nebo si jen odpočinout. Dokázala za měsíc vše vyřídit a otevřít. Mezitím dokázala na městě zařídit obnovení hřiště, které je nedaleko jeslí a nyní ho mohu bez obav používat i ostatní sousedé, kteří bydlí v okolí. Díky úžasnému panu domácímu pořádá na pozemku různé akce pro děti s ukázkou techniky místních dobrovolných hasičů, první pomoci u miminek, kurzy výchova dětí s úctou a respektem či kurzy šití. Vrcholem všeho snad bylo, když uspořádala dětský den, kde si děti i rodiče mohli vyzkoušet, jaké to je být hasičem, popelářem, bagristou, závodním jezdcem, řidičem zametacího vozu či vyzkoušet spoustu dalších atrakcí jako je kolotoč, trampolíny, lodičky a mnoho soutěží. Návštěvnost se počítala ve stovkách lidí. Nejhezčí však na tom všem je, když na dětských tvářích vykouzlí úsměv, který přetrvává vždy, když se i po odchodu z jeslích znovu vidí. Je to strašně krásný pocit a doufám, že tento pocit nebudu po jejím boku prožívat jen já, ale i děti a rodiče, kterým toto všechno patří. Chtěl bych jí v tomto úsilí podpořit, protože tato cesta až jsem nebyla vůbec jednoduchá.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Přítel a zěměstanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů