12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ISNO IT S.R.O. – PAN RADEK STAŇKA

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Posláním ISNO IT je obcím a svozovým firmám dávat nástroj pro efektivní adresné třídění odpadů snižující náklady na odpadové hospodářství a produkci směsného komunálního odpadu.

Základem inteligentních systémů nakládání s odpady je evidence obsloužených nádob. Díky technologiím RFID tagů a čárových/QR kódů se snadno získají informace o tom kdo, jaký objem, jakých odpadů odevzdal. Když víme, kolik je třeba zaplatit za odstranění směsného odpadu a kolik peněz se utrží z prodeje vytříděného papíru, plastu atd., není problém jednotlivým domácnostem navrhnout úlevu na poplatku.

Cílem inteligentních systémů nakládání s odpady je spravedlivější platba za odpady a snížení produkce směsných odpadů.

Firma sídlí v Jihomoravském kraji

Hledáme hodnotu v odpadu, přispíváme tak k ochraně životního prostředí a šetříme lidem peníze.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Radek Staňka, jednatel společnosti ISNO IT

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Potěšilo mě to.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Sami pořádáme soutěže a víme, jaké to je, když se do soutěže nikdo nepřihlásí nebo když je účast hojná. Pokud soutěž není jen marketingovou záležitostí, ale má i nějaký přínos, proč ji nepodpořit svojí účastí?

Důvod nominace

Systém ISNO (Inteligentní systémy nakládání s odpady) dává občanům obcí zapojených do tohoto systému možnost, snížit si svůj poplatek za odvoz odpadu. Pokud občané třídí tak mají menší poplatky. Tento systém tak šetří jak životní prostředí, tak lidem jejich peníze.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů