Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

PETROF, spol. s r.o. – PANÍ ZUZANA CERALOVÁ PETROFOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Společnost PETROF je tradičním a v současné době největším výrobcem klavírů a pianin v Evropě. Založil ji Antonín Petrof v roce 1864 v Hradci Králové a během 35 let se mu s pomocí rodiny podařilo z malé dílny vybudovat prosperující továrnu vyvážející klavíry a pianina do celého světa. Úspěch vystavěl na poctivé ruční práci, pečlivém výběru materiálů, zkušených řemeslnících a na inovacích. Mnohé se během 150 let existence firmy změnilo, ale tyto hodnoty, které pomohly PETROFU stát se jedním z předních světových výrobců, u nás vyznáváme i dnes.

PETROF je rodinnou firmou, v čele firmy stojí Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, představitelka 5. generace. Piana značky PETROF se vyrábějí stále na stejném místě, v továrně v Hradci Králové v České Republice. Odtud jsou nástroje vyváženy do více než 70 zemí.

Filozofií firmy PETROF je otevřenost a důraz na dlouhodobou udržitelnost. Uvědomuje si, že lidé, kteří pro PETROF pracovali zde zanechali velké bohatství v podobě zkušeností střádaných po mnoho desetiletí. Při stavbě nástrojů se stále využívá vysoký podíl ruční práce. Zručnost a zkušenost mistrů firmy PETROF je u většiny výrobních procesů nenahraditelná. Je to jedna z důležitých ingrediencí, které dávají pianinům a klavírům PETROF jejich charakteristický nezaměnitelný romantický zvuk.

Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

Jaké si to uděláš, takové to máš. Spoléhej sám na sebe.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Zuzana Ceralová Petrofová, jednatel společnosti PETROF

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Radostné.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Je to prestižní ocenění.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Podpora mladých talentů (pianistů).

Důvod nominace

Udržení firmy se 150 letou tradicí, vypořádání se s privatizací, způsob chování a jednání se zaměstnanci a s partnery, dodržování firemních a etických hodnot. Letos se stala Manažerkou roku.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

bývalý zaměstnanec, nyní obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů