12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Správná podprsenka – slečna KAROLINA TOMASCOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Karolina Tomascová je spolumajitelkou obchodu se spodním prádlem Správná podprsenka. Vychází z předpokladu, že mnoho žen podceňuje význam spodního prádla s odůvodněním, že se nosí pod oblečením a nikdo ho nevidí. Ve svém obchodě Správná podprsenka se je snaží přesvědčit o opaku, tedy, že význam podprsenky je jak estetický, tak praktický. Správná velikost podprsenky totiž dokáže během okamžiku změnit celkový vzhled postavy, krásně vytvarovat poprsí a mimo jiné pozvednout také sebevědomí.

Zákaznicím nabízí odborné poradenství, tzv. bra-fitting. V rámci tohoto poradenství se každé zákaznici věnuje individuálně a v přátelské atmosféře obchodu poradí, jaká velikost a střih podprsenky je pro kterou ženu nejvhodnější. Zákaznice se dozví, jak vypadá padnoucí podprsenka, jak si podprsenku obléct a jak pečovat o spodní prádlo, aby zůstalo co nejdéle krásné. Aby byla naplněna očekávání všech žen, a to jak s většími ňadry tak s menšími, nabízí zde podprsenky od obvodu velikosti 60 a košíčky ve velikostech A - K.

„Naším cílem bylo a stále je nejen oblékat ženy do padnoucího spodního prádla, ale také jim ukázat, že jsou krásné, ať už je jejich postava jakákoliv. Hned u vchodu máme vyvěšené rámečky s pozitivními slovy jako: „Jsi krásná“ nebo „Máme vás rády takovou, jaká jste“. Jeden rámeček pak obsahuje zakázaná slova jako „Jsem tlustá“ a „Mám divná prsa“. Dnešní doba, která tolik přeje extrémně hubeným modelkám a přeretušovaným fotografiím v časopisech, se velmi podepisuje na ženském sebevědomí. Proto se našim zákaznicím snažíme ukázat, že je oblékneme bez ohledu na jejich rozměry. Ať je žena hubená či silnější, má malá nebo velká prsa, každá si zaslouží krásné a padnoucí spodní prádlo. A přesně to se snažíme našim zákaznicím ukázat. Abychom byly schopné ženy takto oblékat, musíme mít samozřejmě velký výběr nabízených velikostí. Za dva a půl roku na trhu se naše sklady krásně rozrostly a nyní jsme schopné ženám nabídnout přes 140 různých velikostí podprsenek, které máme skladem a případně můžeme nechat další velikosti ušít na zakázku u některých dodavatelů,“  říká Karolina Tomascová.

V obchodě Správná podprsenka se můžete přesvědčit, že vhodně zvolený střih a velikost podprsenky dokáže zlepšit celkový vzhled siluety během chviličky! V dobře padnoucím prádle může být každá žena krásná a sebevědomá.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Pozvedneme nejen vaše sebevědomí.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Karolina Tomascová, spolumajitelka firmy Správná podprsenka

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Nominace do Českého Goodwillu mě moc potěšila. Už od začátku podnikání se snažím o hodně prozákaznický a osobní přístup. Jsem ráda, že to zákaznice ocení a navíc si na nás vzpomenou právě třeba při nominaci do tohoto projektu. Už jen ten pocit, že jsme pro někoho inspirací nebo naši práci ocení, je úžasný. Dodává mi to novou energii a víru v to, že když něco děláte, jak nejlépe umíte, tak se vám to prostě jednou vrátí. 

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Ráda se zapojím do projektu, který oceňuje zodpovědné a inspirativní podnikatele.  Věřím, že to může inspirovat také ostatní k tomu, jak být lepší a získat si důvěru a uznání svých zákazníků nebo třeba obchodních partnerů.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Líbí se mi citát „dělej vše tak kvalitně, jako bys to dělal pro svoji rodinu“. Pro mě tedy dobrá vůle znamená pro druhého udělat to, co je zrovna v tu chvíli potřeba a to nejlépe, jak to jde. V podnikání je pro mě hodně důležitá empatie, ochota pomoci druhým a vyjít ostatním vstříc v těžkých chvílích.

       

Důvod nominace

První obchod, kde jsem se cítila jako královna, velmi profesionální obsluha, znalost zboží, velikostí, znalost nás žen. Ráda se vracím, jinam už nechodím. Navíc opravdu velký výběr velikostí.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Zákaznice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů