Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Lesoservis s.r.o. - PAN VÁCLAV KÁDNER

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Dřevozpracující podnik Lesoservis se zabývá průmyslovou výrobou a zpracováním frézovaných palisád, které nacházejí široké uplatnění zejména při budování staveb v přírodě. Společnost vyrábí dřevěnou kulatinu pro pozemní stavby, dále vyrábí a montuje dřevěné ploty a ohrady, dřevěné prvky do zahrad a parků a mnohé další výrobky vhodné do přírodního prostředí. Druhou oblastí produkce jsou dřevěné roubené domy a chaty.

Zákazníky jsou mimo stavebních a zahradnických firem zejména majitelé zemědělských farem, venkovských usedlostí, penzionů, chataři a chalupáři. Dále městské a obecní úřady, neziskové organizace a spolky.

Firma byla původně založena na provádění lesnických činností pro majitele lesů. Postupně se však zaměření firmy specializovalo na výrobu frézovaných palisád a souvisejících výrobků. Lesnická činnost byla zcela ukončena. Později byla ještě přibrána výroba dřevěných domů. Firma byla založena v r. 1995. Díky postupnému budování firmy a velkého úsilí majitele se postupně firma vypracovala na špici v oboru. 

Nyní firma zpracovává ročně cca 5 000 m3 surového dřeva. Zpracování suroviny firma provádí na výkonných obráběcích linkách, disponuje moderním ekologickým impregnačním zařízením a dostatečnými skladovými prostory. Podnik je plně vybaven potřebným technologickým vybavením a zaměstnává kvalifikované vyškolené pracovníky ve výrobě i administrativě.

Firma Lesoservis je firmou výrobní a nabízí a prodává pouze výrobky z vlastní produkce. Základními pilíři firmy jsou zákazníci a zaměstnanci. Cílem je dlouhodobá prosperita firmy a tím zajištění stálosti pracovních míst. Pracovník se zajištěnou budoucností je schopen se s firmou zcela ztotožnit, vyrábět výrobky a věnovat se zákazníkům s plným nasazením.

Firma sídlí ve Středočeském kraji

Komu se nelení tomu se zelení.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Václav Kádner, majitel firmy Lesoservis

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Bylo to příjemné překvapení a povzbuzení v další práci.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Je to pro mě velká čest, nominace si velmi vážím. Význam slova GOODWILL je to, čeho se podnikáním snažím dosáhnout (slušnost, spolehlivost, kvalita, pověst).

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Toto by měli posoudit spíše lidé kolem mne, ale např. vstřícnost k zaměstnancům nebo podpora zaměstnanosti ve venkovské oblasti. Dlouhodobě podporuji životní prostředí rozdáváním ptačích budek zákazníkům. Rozdali jsme jich již několik tisíc kusů.

Důvod nominace

Zarputilost při rozvoji firmy.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů