12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

MOHAEX s.r.o. – Ing. MOJMÍR GRUND

Ročník 2014

Představení nominované firmy

MOHAEX s.r.o. je firmou rodinného typu založenou v roce 2000. Společnost se primárně zabývá zpracováním dřevní hmoty a výrobou různých druhů palet. Mezi další nabízené služby patří prodej bukového štípaného dřeva, výroba a prodej ekologických dřevěných briket cihlového tvaru značky RUF, či výroba dřevěných přepravních obalů pro italský mramorářský průmysl.

V roce 2011 byla za podpory evropského operačního programu uvedena do provozu linka na výrobu palet, jejíž výrobní kapacita je v ideálním stavu 7 palet za minutu. V roce 2012 byla spuštěna počítačem řízená sušárna palet s kapacitou 800 ks pro jednorázové vysušení na požadovanou vlhkost. Veškeré výrobky firmy lze ošetřit a označit dle normy IPPC-HT.

V roce 2013 získala firma MOHAEX s.r.o. ocenění Spolehlivá firma, které uděluje portál ŽivéFirmy.cz.

Firma sídlí v Hradci nad Svitavou, Pardubický kraj

Důvod nominace

Tuto firmu nominuji za:
-především velmi slušné jednání a také kvalitu - je na prvním místě a gro firmy
- ochotu, i v malém počtu pracovníků plně dostát a splnit včas objednávky odběratelů, a to i přes velmi nelítostný konkureční boj jiných dřevařských firem (mnohdy pouze překupníků)
- neustálé vzdělávání se a uplatňovánín novinek v praxi včetně pořizování moderních výrobních zařízení a technologií.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů