12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Madlenka – PANÍ RENÁTA JAKUBCOVÁ

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Firma Madlenka byla založena v roce 1992 a na českém trhu tak působí již déle než 20 let. Hlavní aktivitou firmy je poskytování služeb v oblasti praní, žehlení, mandlování prádla, čištění koberců a čalounění.

Provozovna vznikla z původní prádelny, která byla využívaná obyvateli okolního sídliště. Postupným rozšířením poskytovaných služeb o sběrnu chemické čistírny opravy prádla, vypínání krajkových deček, kulmováním dětských zavinovaček a samoobslužné prádelny se provoz rozšířil do nové profesionální prádelny v Příboru. Od roku 2005 poskytuje Madlenka služby pro zdravotnická zařízení podle nejnovějších hygienických předpisů a norem.

Velmi oblíbenou se stala samoobslužná prádelna, která je v provozu od pondělí do neděle. Zákazníci si tedy mohou vyzkoušet praní v profesionálních pracích automatech o kapacitě 7 – 10 kg prádla a sušení v sušících automatech o kapacitě 13 kg prádla, které jsou opatřeny systémem na mince. Pro zpříjemnění času stráveného v samoobslužné prádelně je připraveno internetové, bezdrátové Wifi připojení. 

Firma sídlí v Příboru, Moravskoslezský kraj

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá paní Renáta Jakubcová, majitelka firmy Madlenka

Jaké byly Vaše pocity, když jste se o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděla? 

„Příjemné.“

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Poděkování těm, kdo mě nominovali.“

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

„Vyhovět zákazníkovi v jeho požadavcích.“

Důvod nominace

Velmi profesionální přístup, paní majitelka vždy vstřícně poradí a ochotně pomůže i v neřešitelných případech, otevírací doba samoobslužné prádelny je naprosto výjimečná od pondělí do neděle od 6 do 21 hodiny, což nám zaměstnaným na směny naprosto vyhovoje, tyto služby jsou opravdu velká pomoc pro všechny, vyčištěné oděvy jsou jako nové, voňavé, perfektně balené. Vždy odcházím potěšená, že můj oblíbený svršek mohu ještě nosit a že vypadá opravdu velmi hezky. Vyzkoušela jsem i čištění koberců a čalouněné sedačky a také jsem naprosto spokojená a myslím si, že nejen já. O firmě jsem se dozvěděla zcela náhodou od kamarádky a sama bych jí doporučila všem, kteří mají rádi čisté prádlo a tak příjemný přístup. Přála bych paní majitelce hodně takových spokojených zákazníků jako jsem já a všem, kteří takové služby hledají, aby jí našli.

Nominační kategorie

Tradice
Inovace

Nominoval/a:

zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů