Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Doprava drobných zvířat - PETR A LENKA BEZDĚKOVI

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Doprava drobných zvířat Petra a Lenky Bezděkových poskytuje služby pravidelných svozů se zaměřením na převoz drobných zvířat pro drobnochovatele. Firma zajišťuje kurýrní přepravu zvířat do většiny velkých měst ČR.

Od letošního roku nabízí firma nově službu EXPRES, která je určena všem, kdo potřebují nutně převést zvířátko z místa A do místa B a nemají k dispozici auto nebo volný čas. Požadavky jsou vyřizovány do 48 hodin. Na vyžádání je možný také import a export zvířat ze, resp. do zahraničí. Společnost má povolení dopravce, osvědčení o způsobilosti pro řidiče a průvodce i auto schválené pro převoz.

Společné podnikání manželů Bezděkových začalo v roce 2010, kdy sami potřebovali řešit naléhavou potřebu přepravy 20 ušáků. Jenže bylo před Vánoci a tehdejší přepravci drobných zvířat nebyli dostatečně flexibilní. A tak si naplánovali trasu a sami vyrazili na cestu po ČR. Již napoprvé se setkali s nebývalým zájmem ze strany ostatních drobných chovatelů, a tak se, po narození dcery, nakonec rozhodli založit vlastní firmu a věnovat se dopravě drobných zvířat profesionálně.

Firma sídlí v Kynšperku nad Ohří, Karlovarský kraj

"…od pejska až po myšičku, přepravíme za chviličku..."

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá paní Lenka Bezděková, spolumajitelka firmy Doprava drobných zvířat

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

„Velice příjemné a překvapivé.“

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Již jen nominace je pro nás velkým oceněním naší práce.“

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Dobrá vůle už je jen to, že děláme to, co děláme. Často odpouštíme příplatky, nebo zajíždíme k lidem na adresu (zejména staří lidé, postižení) a to bez jakéhokoli příplatku (anebo nabídneme místo peněz, aby nám upekli nějakou malou dobrotu na cestu).“

Důvod nominace

- zodpovědnost
- spolehlivost
- dobrá cena
- příjemné vystupování
- snaha najít nejlepší řešení pro objednatele

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů