11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

Pojízdné studio s.r.o.

Tomáš Zela

Ročník 2022

Představení nominované firmy

Pojízdné studio je jediné pojízdné kadeřnictví v Česku, které založil Tomáš Zela se svou manželkou. Myšlenka se zrodila v červnu 2019, v srpnu začala přestavba nákladního automobilu a komunikace s úřady. Ta byla na celém projektu to nejnáročnější, službu tak zahájili až v roce 2020.

Od té doby s manželé se svým pojízdným kadeřnictvím objíždí vesnice na Přerovsku, kde obsluhují téměř 300 vesnic a maloměst. Pojízdné studio cestuje také po festivalech a jiných společenských akcích, dětských dnech a burzách.

Příště to střihneme u vás.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Vždy jsem chtěl vybudovat vlastní firmu, která nebude do počtu ale příjde s něčím jedinečným.

Jaké máte plány do budoucna?

Vybudovat velkou a úspěšnou firmu, která bude v celé střední Evropě, a přitom kontinuálně vytvořit pasivní příjem, čili diverzifikovat finance do akcií.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Ano, čas si umím zorganizovat. Mám svůj historický obytný automobil, se kterým jezdíme po světě a který si servisuji a také ho půjčuji.

Odpovídal Tomáš Zela, majitel firmy

Důvod nominace

Kamarád je řidič a jeho manželka kadeřnice na mateřské dovolené, proto se rozhodli spojit své síly a rozjet provoz Pojízdného kadeřnického studia. Uskutečnění tohoto ojedinělého projektu jim zabralo bezmála rok. Zařízení samotného studia měli za sebou již za tři měsíce, na řadě tedy bylo vyřízení potřebných dokumentů k zahájení provozu. Administrativa ze strany úřadů však vázla a komplikovala se díky omezením spojeným s pandemií Covid-19, a tak tento náročný proces trval celých 8 měsíců. Do vybudování pojízdného kadeřnického studia se snažili vložit maximální úsilí a vytvořit něco, co na trhu chybí a lidé to ocení. A to se jim povedlo. Své služby nabízí naprosto všem a každý jistě bude spokojen. Nejvíce je však ocení obyvatelé odlehlejších vesnic, pro které je dojíždění do kadeřnictví klidně hodinovou, a někdy i poměrně náročnou záležitostí. Služby pojízdného kadeřnictví přijdou jistě vhod i maminkám na mateřské dovolené, které nemají čas nazbyt, nebo třeba řidičům kamionů, kteří jsou neustále na cestách. Dámy a pány, kteří si vždy při cestování do města rádi popovídali na zástavce nebo v autobuse a „vyměnili si drby“ jistě potěší naše malá čekárna, kde mohou se sousedy prohodit pár slov tak, jak byli doposud zvyklí. Pojízdné kadeřnictví je možné najít v okresu Přerov a okresu Kroměříž, kde je téměř 300 vesnic a maloměst, které obsluhují.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů