12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

HrubyMOVING s.r.o. – PAN JIŘÍ LEVRINC

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Společnost HrubyMOVING je jednou z největších stěhovacích společností v České republice s centrálami v Praze, Brně a v Ostravě. Své služby poskytuje již od roku 1995 a za dobu své existence nasbírala mnoho zkušeností, jak stěhování co nejlépe zvládnout. Navíc neustále vymýšlí nové postupy, aby byl proces stěhování co nejlevnější a nejefektivnější.

HrubyMOVING poskytuje kompletní spektrum služeb stěhování, a to jak po celé České republice, tak po Evropě, a dokonce i v zámoří. Stěhování bytů, firem, těžkých břemen, ale také uměleckých předmětů či knižních fondů a archivů zajišťuje tým školených profesionálů s důrazem na maximální bezpečnost přepravovaného nákladu. Kvalitu poskytovaných služeb potvrzuje firma certifikátem ISO 9001.

Vozový park společnosti sestává z 65 moderních vozů, které jsou plně vybaveny pro veškeré nabízené činnosti a pravidelně procházejí technickými kontrolami. Jako největší hmotnou záruku využívá HrubyMOVING s.r.o. své vysoké pojištění stěhování. Veškeré úsilí firmy a jejích zaměstnanců směřuje k maximálnímu uspokojení i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka.

Firma sídlí v Praze 9, Hl. m. Praha

Důvod nominace

„Čestný přístup, férové jednání, kvalitní služby, nadstandardní přístup ke klientům, pracují rychle, efektivně, spolehlivě.“

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů