Kompresory vzduchotechnika

Zdeněk Štuksa ml.

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Kompresory vzduchotechnika se od roku 2015 specializuje na celou oblast stlačeného vzduchu. Zúročuje veškeré zkušenosti z předchozích činností – výroby automatizační techniky a jednoúčelových strojů Zdeňka Štuksy staršího. Takové stroje se stlačeným vzduchem pohání. Stlačený vzduch je ale potřeba denně i v každodenním životě, možná si to pouze neuvědomujeme – slouží třeba k nahuštění kol u auta, k lakování či otryskávání, k utahování šroubů na montáži a dalším úkonům.

Firma Zdeňka Štuksy mladšího tak rozumí celému oboru a má ucelenou nabídku všeho, co k němu patří: kompresory, manometry, rychlospojky, šroubení, ventily, válce, filtrace vzduchu, elektrocentrály, pneuhustiče, stříkací pistole, aj. Společnost se i nadále zabývá konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů a automatizační techniky, ale neustále služby také rozšiřuje – jezdí se na montáže rozvodů vzduchu, radí zákazníkům s výběrem, rozšiřuje neustále síť servisních míst. To vše nabízí a komunikuje pod jednou střechou, uceleně, online prostřednictvím svého e-shopu i v kamenné prodejně ve městě Žebrák. Přidanou hodnotu ve formě odborné technické podpory vnímá jako jeden z nejcennějších benefitů pro zákazníky.

Všechno dělej pořádně a vždy si dvakrát promysli, jakou se vydáš cestou.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Chtěl jsem změnit jak se obchoduje v našem sortimentu a hlavně všechno vzešlo ze zjištění, že potřebujeme vlastní sklad pro výrobu automatizační techniky – tak jsem založil společnost a začal nabízet naše skladové díly online.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Každý je svým pánem. Spolupracuji převážně s lidmi na vlastní živnost a ti si přidělené práce váží. Takže pak mohu vše snáze koordinovat. Baví nás tvořit nové věci - „ revoluce v branži“ a vidět, že se všechno úsilí co do toho dáváme vyplácí a zákazníci na druhé straně jsou spokojení.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Snažíme se, aby nám naši zákazníci mohli důvěřovat. U nás to prodejem nezačíná a ani nekonči. Zákazníka se snažíme provést celým procesem….tedy od informací ve stylu „co všechno bude potřebovat a jak to správně funguje“. Až pak následuje prodej, instalace produktu a následné zaškolení.

Odpovídal Zdeněk Štuksa ml., spolumajitel firmy Kompresory vzduchotechnika 

Důvod nominace

Společnost, která uchopila formu prodeje tradičních B2B produktů (kompresory a příslušenství pro stlačený vzduch) odlišnou a modernější formou a dostala nabídku všech produktů pro stlačený vzduch na jedno místo a online.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů