TOURTREND s.r.o.

Marek Meitner

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost TOURTREND založil Miloslav Meitner krátce po revoluci. Od roku 1990 se nepřetržitě zabývá zprostředkováním rekreačních pobytů na chatách a chalupách. Ve svém oboru s výhradní specializací na Českou republiku a Slovensko je nabídka firmy stabilně nejširší na domácím trhu, a to nejen dle šíře nabídky, ale i podle počtu zákazníků. Od roku 1990, resp. 2010 se na řízení rodinné firmy podílejí také synové Marek a Dan.

Rodina Meitnerova ctí konzervativní hodnoty a podniká bez dotací, grantů či jiných forem podpory ze veřejných zdrojů. Nabídku firmy tvoří více než 1200 prověřených rekreačních objektů na horách i u vody. Všechny vybírají s nejvyšší pečlivostí, pravidelně je navštěvují, kontrolují a pořizují vlastní obsáhlou foto i video dokumentaci. Pro klienty, kteří upřednostňují ubytování i se stravou, nabídka firmy obsahuje také přes 160 menších rodinných penzionů a apartmánů.

Za téměř třicet let zkušeností na trhu společnost TOURTREND ubytovala již více 1,2 milionu klientů. Stále také každoročně vydává vlastní obrázkový katalog, který považuje za doklad vážnosti nabídky firmy.

Proč jezdit k moři, když u nás je moře krásných chat a chalup.

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Když otec v r. 1990 zakládal firmu, automaticky jsem se připojil do veškerých činností s tím spojených. Po dokončení střední školy jsem okamžitě nastoupil jako zaměstnanec. Z fyzické osoby postupně vznikla společnost s ručením omezeným, do níž jsme s bratrem byli začleněni.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Těší mě, když se práce daří a dává smysl.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Dodržení dohody slovem.

Odpovídal Marek Meitner, jednatel společnosti Tourtrend

Důvod nominace

CK Toutrend je ryze česká rodinná firma. Prioritou pro tuto firmu je péče o klienty, solidnost a čestnost. Má pevné postavení na trhu již 30 let a vždy udává trendy v domácím cestovním ruchu.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů