SULKO s.r.o.

Libor Suchánek

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Firma SULKO je ryze českou rodinnou společností, která letos slaví 25. výročí svého založení. Staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů. Nabízí ucelený systém řešení otvorových výplní – dodávají plastová, hliníková i dřevěná okna a dveře, stínící techniku a další speciální produkty.

SULKO má výrobní kapacitu 15.000 okenních jednotek měsíčně a své výrobky dodává zákazníkům do rodinných, bytových i panelových domů, stejně jako do administrativních a komerčních budov a škol. Výrobní areál SULKO se nachází v Zábřehu a po celé České republice má dnes firma 20 poboček. Také je zapojena do programu Šeková knížka z dílny společnosti HELUZ, jejíž ředitel Jan Smola loni získal titul Osobnost Český Goodwill.

Společnost si zakládá na kvalitě a spolehlivosti, při tom sleduje nejmodernější světové trendy. Rozvoj partnerských vztahů považuje za klíčový pojem pro svou úspěšnost, stejně jako jistotu a osobnostní rozvoj svých zaměstnanců. Základním atributem udržitelného rozvoje firmy je odpovědnost ve vztahu k životnímu a sociálnímu prostředí. Pravidelně tak pomáhá například Fondu ohrožených dětí Klokánek.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Dar obrovské energie, kterou jsem dostal od přírody.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Cílevědomost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Osobní dominanci.

Odpovídal Libor Suchánek, zakladatel firmy SULKO

Důvod nominace

Společnost Sulko je českou rodinou firmou, která na trhu působí již 25 let. Dokázala obstát v zahraniční konkurenci a současně se zvládla prosadit i na okolních trzích. Jako obchodní partner a zákazník si vážím zejména férového přístupu zástupců společnosti, jejich snahy inovovat své produkty a rozvíjet dobré jméno ČR v zahraničí. Líbí se mi, že dané slovo stvrzené podáním ruky platí. Obdivuji, jak dokázala společnost Sulko od svého vzniku vyrůst a stát se jednou z nejvýznamnějších firem v ČR.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů