People Facility s.r.o.

Markéta Dvořáková

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Česká společnost People Facility s.r.o. byla založena v Plzni v roce 2014 a ještě ve stejném roce získala povolení ke zprostředkování zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí.

Firma se zabývá vyhledáváním zaměstnanců pro společnosti z různých oblastí působení, např. strojírenský, automobilový a elektrotechnický průmysl a zprostředkovává je formou přímého umístění i dočasného přidělení. Zaměstnanci jsou profesionálové napříč spektrem oborů od dělnických pozic až po vyšší management.         

Při poskytování služeb vždy spojuje zájmy obou skupin – zaměstnavatelů i uchazečů. Řeší tak každodenní personální potřeby svých zákazníků a zároveň nabízí profesní příležitosti pro uchazeče o zaměstnání. V případě potřeby pomáhá svým zaměstnancům s integrací do běžného života, a to i nad rámec pracovní doby.

Přáním firmy je být celoživotním partnerem jak pro své zákazníky, tak i pro své zaměstnance.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděla?

Velmi mne to překvapilo a zároveň mile potěšilo.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Vážím si toho, že jsem byla takto nominována a ráda bych touto formou poděkovala všem svým zaměstnancům za jejich dobře odvedenou práci.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snaha být pro své zákazníky a zaměstnance spolehlivým partnerem a tím jim pomáhat k dosažení jejich vlastních úspěchů.

Odpovídala Markéta Dvořáková, jednatelka firmy People Facility

Důvod nominace

Pomáhá lidem v nouzi, kteří přišli o zaměstnání a domov vracet se zpět do běžného života. Zaměstnancům pomáhá i ve svém volném čase.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů